Proč jsou ponožky na míru marketingovým zlatem

V celosvětovém měřítku má ponožkový průmysl více než... $42 miliard market size. They’re useful items that we all wear every day. Aside from being a necessity, people also buy and collect socks as a novelty.  

Ponožky se značkou na zakázku jsou produktem, se kterým mnoho společností slaví úspěch. Proč jsou tak žhavým marketingovým nástrojem? Jsem rád, že se ptáte. 

Čtěte dále a dozvíte se více o ponožkách na míru a o tom, proč by mohly být vaší tajnou zbraní. 

Šaty Ponožky jsou zábavné a módní

Muži a ženy nohy světlé šaty módní ponožky
Men’s and women’s legs in fashionable bright dress socks

Corporate branded dress socks are awesome because you don’t have to twist people’s arms to use them. They’re fun ways for people to express themselves in their daily lives. 

Socks can be dressed up or dressed down, and are good for any wardrobe. They’re colorful, wacky, and also feel great on your feet. 

Lidé se cítí dobře, když je nosí

Ponožky, které si lidé zamilují nejen kvůli tomu, jak vypadají, ale i kvůli tomu, jak se v nich cítí, se budou hodně nosit. 

When you get dressed to take on the day, sliding on a fresh new pair of creatively colorful socks can boost your mood like nothing else. You might feel your spirits and confidence lift just knowing that you’re wearing the socks. 

Ponožky s vlastní značkou pomáhají lidem vyjádřit se s nadšením. Toto sebevyjádření pomáhá lidem odemknout kreativitu v osobním i profesním životě.

Než se nadějete, lidé, kteří nosí vaše ponožky, k nim budou mít citový vztah, což znamená, že budou mít citový vztah k vaší značce. 

Ponožky s vlastním logem Google Cloud
Ponožky s vlastním logem Google Cloud

Vlastní ponožky pro firmy jsou vynikajícím nápadem, protože můžete hrdě vystavit své logo. To buduje povědomí o značce a zapojení budoucích zákazníků. 

It’s easy to design your socks to show off the logo in order to create amazing first impressions with people. The people that wear your socks will do much of your marketing work for you. 

Když si koupíte parádní ponožky, polovina zábavy je ukázat je. Vaši fanoušci budou hrdě nosit vaši značku a mohou vám pomoci získat nové zákazníky. 

Výběr barevného schématu je mocný

Ponožky jsou užitečné i z psychologického hlediska. Přirozeně si vytváříme asociace s barvami, které vidíme každý den. Barvy také hrají roli v naší náladě a vnímání.

Při navrhování ponožek využijte psychologii barev. Vezměte v úvahu tyto příklady psychologie barev a jak vám může pomoci při navrhování:

  • Green – Podporuje bezpečnost, optimismus a přírodua často se používá v ekologických a zdravotnických výrobcích.
  • Red – It’s a color designed to get attention, and denotes passion, danger, and love
  • Blue – This hue makes people who view it experience feelings of calmness and security
  • Yellow – Red creates happy feelings and often symbolizes joy, celebration, nature, and fertility. 

Můžete vytvořit několik barevných kombinací a různé odstíny jednotlivých barev, které mají různou náladu. 

Pravidelně používané předměty vytvářejí více dojmů

Socks are items that people wear daily, so you don’t have to worry about the usage rate. More wears means more opportunities for people to connect with your brand and spread it to others. 

Tato zobrazení vám přinesou obrovskou návratnost investic (ROI) - mnohem větší než u jiných typů marketingového oblečení. 

Výroba je rychlá a snadná

Nejenže jsou režijní náklady na ponožky se značkou na zakázku nízké, ale výrobní proces je také jednoduchý a bezbolestný. Můžete spolupráce s výrobcem that’ll keep your production quick, effective, and consistent. 

Umožňuje vám zakoupit vlastní ponožky s logem ve velkoobchodě, které můžete získat za skvělou cenu. Rychlá doba realizace vám umožní zvýšit prodej a také uspořádat hromadné rozdávání ponožek, které mohou propagovat vaši značku. 

Zákazníci je chtějí sbírat

The thing about socks is that you can never have just one pair. Once people start buying your socks, they’ll want to get them in other colorways and designs. 

Tím se nejen zvýší váš prodej, ale také roste známost vaší značky, čím více lidí je nosí. Lidé začnou mít ve své sbírce oblíbené páry, což prohlubuje způsob, jakým si spojují vaši společnost. 

Ponožky jsou vždy žádané

You’ll never have to worry about having an audience for your socks. They’re always in demand because people can’t get enough of them. 

If you’re selling your socks online, you can fill this demand by partnering with a speedy manufacturer. People will place orders at all times of the night. You can get pairs out to them quickly thanks to custom logo socks no minimum production processes.

Once people wear their socks down from plenty of use, they’ll want to check out the newest offerings you have and will place another order. It’s a unique marketing tool that also thinks outside the box, which your customers will appreciate. 

Existuje několik typů, které můžete prozkoumat

Socks are also some of the most versatile pieces of apparel that you can make. People today are getting creative with their sock choices. Whether you’re a skateboarder or you work in the boardroom, you can find some eye-catching socks that express your personality. 

Mezi nejoblíbenější možnosti patří:

You can test some different sock color scheme options by studying what your customers like. The sky is the limit with what you come up with, so don’t be afraid to branch out. 

Můžete použít neuvěřitelné materiály

Socks feel great on your feet because of the materials that they’re made with. Some of the materials that sock manufacturers use include lurex, nylon, cotton, cashmere, and acrylic. 

Figure out your production costs and which materials feel like the end result you’re trying to create. 

Investujte do ponožek na míru

The tips above show why custom socks are an excellent investment for your marketing needs. They’ll help you build brand awareness for your company no matter what industry you call home. 

OKSOX is a company that can help you create custom socks that’ll help your brand. Use our kontaktní formulář oslovit.

Zanechat komentář