Vlastní baseballové ponožky Stirrup S vaším logem nebo názvem týmu

Žádné minimální množství objednávky!

Přidání loga, pruhů, názvu týmu a čísel

Podpora klenby, prodyšná síťová technologie

K dispozici jsou štítky a obaly na míru

Odolné ponožky s nylonem a elastickým materiálem

Možnost přizpůsobení pro libovolnou velikost

Vyrábí se přímo chape cena dodává po celém světě.

výroba baseballových ponožek na zakázku

Proč potřebujete baseballové ponožky na míru? Baseball je jedním z nejžhavějších herních sportů, na vítězství má vliv mnoho faktorů, jedním z nich jsou ponožky na nohou. Ponožky s logem, aby tým nebo klub vynikl. Pokud se zabýváte pouze obchodem, existuje v tomto populárním sportu obrovská obchodní příležitost. Můžeme vyrobit třmenové baseballové ponožky, pruhované baseballové ponožky, elitní baseballové ponožky, a to v jakékoli velikosti, pro muže, ženy, děti.

3 jednoduché kroky k přizpůsobení baseballových ponožek

Design baseballových ponožek a výroba vzorků

Navrhněte si ponožky sami, nebo si nechte pomoci od našich návrhářů, kteří vám zdarma poskytnou makety pro urychlení procesu návrhu. Design je důležitý, podrobnosti vám potvrdíme.

Ponožky pro hromadnou výrobu

Naše továrna na ponožky vyrábí ponožky podle množství, které potřebujete, a zároveň provádí kompletní kontrolu kvality během výroby.

Přeprava do vaší země nebo společnosti

Potřebujeme vaši podrobnou adresu a můžeme zasílat do celého světa za zvýhodněné ceny. Zákazníci si také mohou určit vlastní přepravní společnost.

Jaký styl baseballových ponožek se třmeny lze přizpůsobit?

Vlastní baseballový míč ponožky s logem, značka, adresa URL webové stránky kdekoli.

Přizpůsobte si barvy, které potřebujete.

Přidejte své návrhy, pruhy, loga, vzory

Baseballové ponožky ve třmenovém stylu a v obecném stylu.

Délka ponožek.

Různé velikosti ponožek lze přizpůsobit pro děti, ženy a muže. Nebo jakoukoli jinou velikost, kterou potřebujete.

Yarn use polypropylene, nylon, elastic, and Lycra spandex. Can’t use cotton to make sports socks.

Vyrábíme pouze pletené baseballové sportovní ponožky, nepoužíváme technologii sublimačního tisku, protože vytištěný vzor se smyje.

Navíc jsme si jisti, že dokážeme vyrobit jakékoli konvenčně požadované baseballové ponožky, stačí nám jen říct o vaší představě.

baseballové ponožky na zakázku

Baseballové ponožky požadavek na množství

Obecně platí, že minimálně 300 párů baseballových třmenových ponožek na zakázku. Pokud máte více vzorů a velikostí, můžeme objednávku uspořádat podle aktuální situace. Není jisté, že když budeme mít dostatek času, můžeme vyrobit i menší počet ponožek. Kontaktujte nás naplánujte si objednávku v naší továrně.

Vlastní baseballové ponožky

Můžeme posílat ponožky do celého světa a spolupracovat se světoznámými přepravními/expresními společnostmi a mít více slev na dopravu.

Pro malé objednávky: Méně než 5000 párů. Obvykle zasíláme expresně letecky, používáme DHL, FedEx, TNT, UPS, ARAMEX... Po odeslání ponožek obdržíte e-mail se sledovacím číslem objednávky, abyste vždy věděli, kde se ponožky nacházejí.

Velké objednávky: Více než 5000 párů nebo kontejnerů. Po moři jsou našimi nejbližšími přístavy přístav Ningbo a přístav Šanghaj.

Pokud máte naléhavou objednávku, můžeme pro vás upravit harmonogram výroby. Neplatíte za to žádné další poplatky, jen nám sdělte přesné datum dodání.

Proč si přizpůsobit logo / značku baseballových ponožek?

Ať si lidé pamatují váš baseballový tým a klub

Baseballové rukavice, helmy, dresy, to vše je přizpůsobeno logu vašeho klubu, takže stále nosíte obyčejné baseballové třmenové ponožky? Baseballové ponožky na míru se speciálními vzory loga dělají tým ucelenějším. Odpalte míček, ukradněte metu, chyťte míček, pohybujte se, ponožka se bude pohybovat s nohou a pod kolenem je prostor pro ponožku! Nyní je baseball jedinečný a dává najevo hrdost týmu.

Dobrý podnikatelský nápad

Není pochyb o tom, že baseballové sporty jsou jedním z nejoblíbenějších sportů na světě. Každá střední škola a univerzita má svůj baseballový klub. Každoročně se po celém světě konají baseballové zápasy a mnoho lidí je do něj blázen. Nemůžete vědět, kolik lidí se tomuto sportu věnuje a kolik lidí každý den běhá po baseballovém hřišti.

Jistě víte, že prodáváte baseballové ponožky a přizpůsobujete logo svého firemního obchodu. Tento sport nebude zastaralý a baseballové ponožky se spotřebovávají každý den a lidé je potřebují často měnit.

Rozšiřte svou značku

Pokud máte firmu nebo obchod se sportovním zbožím a prodáváte sportovní vybavení a oblečení, je načase přidat do svého obchodu baseballové ponožky.

Nejlepší speciální dárek

Vaší hlavní činností je odvozená práce kolem sportu. Můžete zkusit upravit vlastní logo baseballových ponožek a věnovat je baseballovým hráčům a týmům. Když budou nosit vaše ponožky, vaše značka bude známá.

Materiál baseballových třmenových ponožek

Sportovní ponožky jsou vyrobeny z polypropylenu, nylonu, elastanu a elastanu lycra a třmenové ponožky nejsou výjimkou. Hráči baseballu se často prudce pohybují a běhají, což znamená, že se ponožky otírají o boty a snadno se poškozují, proto jsou zapotřebí odolnější materiály.

Jaká je doba výroby našich vlastních baseballových ponožek?

Většina objednávek může být dokončena do 5-15 dnů

Jaké je minimum pro objednávku baseballových ponožek na míru?

Minimálně 300 párů vlastních pruhovaných baseballových ponožek.