Vlastní ponožky na šaty s designem nebo logem značky.

For weddings, events, parties, team, partner’s gifts, all cotton.

Vysoce kvalitní ponožky na zakázku s logem

Minimální množství pro objednávku 3 párů

Šaty ponožky používají kvalitní bavlněnou přízi

Nejnižší sleva cena z továrny

Vytvořte bezplatnou maketu designu ponožek

Doba realizace 1-4 týdny

přeprava do celého světa

skvělé pánské ponožky na zakázku

Ponožky s logem vaší značky

Pro vaši značku, ponožky s logem na zakázku může pomoci propagovat vaši značku. Důležité je, že v porovnání s jinými výrobky na zakázku jsou ponožky levné a lidé je potřebují. Kompletní proces v naší továrně usnadňuje přizpůsobení ponožek.

Jednodušší způsob a 3 páry MOQ

Vytvořili jsme jednotný proces poskytování ponožek na míru. Zákazníci se musí soustředit pouze na ponožky, aniž by byli rušeni jinými věcmi. Většinu práce, návrh, balení ponožek na zakázku, provádíme my. K dispozici je jen 3 páry minimální množství požadavek.

Tři snadné kroky k přizpůsobení bavlněných ponožek na šaty

Navrhování ponožek a výroba vzorků

Máte již vlastní návrh nebo nápady na ponožky? Podělte se s námi o ně a poraďte se, jak je realizovat. Můžeme jej navrhnout zdarma.

Továrna vyrábí vaše ponožky

Our factory will production bulk dress socks according to your confirmation samples. You don’t need to participate in this step, just take a vacation and wait for a while.

Doprava na vaši adresu

Potřebujeme váš čas doručení a adresu a ponožky brzy dorazí. Expresní doručení pro malé objednávky, námořní doprava pro velké objednávky.

Když jsem si poprvé vyzkoušela ponožky naší společnosti, splňovaly vše, co bylo slíbeno. Materiály byly kvalitní a módní; s těmito ponožkami nemůžete udělat chybu!

It doesn’t matter if you want to wear them for running or dress up, we have the perfect socks that will fit your needs. Our company is passionate about providing high-quality products at low prices so everyone can enjoy wearing their favorite pair of Custom Dress Socks!

Guys, have you ever wished you could wear fun socks with your fashion dress but didn’t want to look like a crazy person?

Well, now there’s no need to worry! You can make custom socks from us that are specifically designed to be worn with funky cool clothes. They’re comfortable and stylish, and they’ll make sure you always look put together.

We know how important it is for you to always look your best, so we’ve made our wholesale prices as affordable as possible. You won’t find a better deal on custom dress socks anywhere else.

Objednejte si ponožky na míru ještě dnes!

značky ponožek

Přizpůsobte si možnosti stylu ponožek.

  • Přidejte vlastní vzor, pruhy, kosočtverce, tečky nebo jiné vzory.
  • Na ponožku umístěte logo, značku a adresu URL webové stránky.
  • Možnost přizpůsobení barev
  • Můžete si přizpůsobit ponožky pro různé délky.
  • Ponožky vhodné pro různé velikosti nohou
  • K výrobě ponožek používejte vysoce kvalitní bavlněnou přízi
  • Zaměřujeme se pouze na vysoce kvalitní pletené ponožky, Použijte suroviny z bavlněné příze

Můžeme poskytnout bezplatné služby v oblasti designu pro vaše vlastní ponožky, Můžeme vám pomoci s jakýmkoli vaším návrhem a můžeme jej zjednodušit pro složité návrhy.

Přizpůsobení možností stylu ponožek

Personalizované ponožky na šaty

Můžeme posílat ponožky do celého světa a spolupracovat se světoznámými přepravními/expresními společnostmi a mít více slev na dopravu.

  • Pro malé objednávky: Méně než 5000 párů. Obvykle zasíláme expresně letecky, používáme DHL, FedEx, TNT, UPS, ARAMEX... Po odeslání ponožek obdržíte e-mail se sledovacím číslem objednávky, abyste vždy věděli, kde se ponožky nacházejí.
  • Velké objednávky: Více než 5000 párů nebo kontejnerů. Po moři jsou našimi nejbližšími přístavy přístav Ningbo a přístav Šanghaj.

Pokud máte naléhavou objednávku, můžeme pro vás upravit harmonogram výroby. Neplatíte za to žádné další poplatky, jen nám sdělte přesné datum dodání.

Proč si přizpůsobit bavlněné ponožky?

Každý potřebuje ponožky

Lidé nesmí nosit klobouky, šály a rukavice. Stejně jako oblečení, i ponožky si obvykle musíte vzít, pokud chcete jít ven. V jistém smyslu jsou ponožky spotřebním zbožím. Nikdy jste neviděli nosit ponožky dva nebo tři roky. Obrovský trh s ponožkami bude pokračovat a vaším dalším výrobkem mohou být bavlněné ponožky.

Lidé vždy hledají pohodlné ponožky

Pokud to podmínky dovolí, každý bude usilovat o pohodlný život, stejně jako ponožky. Nejlepší ponožky mohou být bavlněné, je velmi měkký a prodyšný a dokáže včas absorbovat pot nohou, takže vaše nohy mohou zůstat kdykoli v suchu.

Nejpohodlnější sada dárků pro rodinu

Už vás nebaví některé běžné dárky? Možná, že příští večírek potřebuje trochu jedinečné kreativity, nemáme minimální objednávku ponožky šaty může vyřešit vše za vás.

vlastní ponožky pro svatební šaty Příslušenství

Dejte své nevěstě obrovské překvapení, upleťte na ponožky požehnání a dejte je hostům, aby vám ostatní záviděli.

Nejlepší dárek pro vaši společnost

Návštěva vašich důležitých zákazníků, některé těžké dárky nejsou vhodné, zkuste se podívat na vlastní logo ponožky, možná je zákazníci budou nosit zítra.

Kde použít vlastní ponožky?

Vyrobit vlastní pánské ponožky

Vyrobte si ponožky na míru pro podnikání

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak navrhnout ponožky na míru?

Společnost OKSOX vám zdarma navrhne jedinečné ponožky na míru pro vaši značku.

Jak se čistí ponožky na zakázku?

Bavlněné ponožky perte ve vodě o pokojové teplotě a pověste je, aby uschly. Sušení může zkrátit životnost ponožek.

Kolik párů potřebujete? získejte naši slevu nyní!