Zdarma si vyrobte ponožky Design Potřebujete jen logo

Jednoduché kroky k vytvoření designu ponožek s vaším logem, značkou, vzorem.

oksox vlastní ponožky ukázat foto

Navrženo společností mockup

Profesionální makety ke stažení navrhněte sami.

Pro bezplatnou podporu při navrhování

Naši návrháři vám pomohou navrhnout ponožky zdarma.

Použití online nástrojů pro navrhování

Navrhněte si ponožky pomocí našeho vzoru.

Online nástroje

Design Ponožky podle vaší značky, loga, názvu společnosti

We design through your brand and logo industry, and that fits your company’s image. The designer always tries his best to realize any of your design ideas, and you just need to kontaktujte nás.

Znát zákazníka

Musíme jednoduše znát značku zákazníka, firmu, kterou nám obvykle poskytne zákazník, nebo vyhledávat na internetu.

Shoda barev

Match the color of the yarn material suitable for the customer, usually, the color comes from the customer’s logo or brochure.

Revidovaný návrh

Nejste spokojeni s designem? Společnost OKSOX může návrh neomezeně revidovat a na základě zkušeností vám můžeme poskytnout užitečné návrhy.

Inspirujte se našimi designovými případy

Tyto jedinečné vzory ponožek pocházejí od našich návrhářů. Tato designová pouzdra podporují přidání vašeho loga a jeho úpravu podle jakýchkoli vašich požadavků.
Můžete přidat logo, změnit barvy, přidat další vzor. Tyto ponožky budou pleteny z bavlněné příze. Snadno začněte od jednoho ze vzorů bez jakýchkoli zkušeností s přizpůsobováním ponožek!

Přehlídka designu ponožek
oksox vlastní ponožky ukázat foto

Použití šablony/makety ponožek pro návrh ponožek

Pro profesionály je nejlepší použít naši šablonu pro návrh ponožek a rychle začít navrhovat ponožky.

vyrobit vlastní ponožky vzorek workshop
vzorový workshop na výrobu ponožek

Použití makety pro návrh ponožek

Our designers have specially made quick-start socks design templates/mockups, and you can use “Adobe Illustrator” and “Adobe Photoshop” to quickly design socks. Also, these templates can be well connected with our factory to speed up the speed of socks customization. Download our complete socks design template/mockup package.

Začněte rychle navrhovat ponožky
Profesionálové mohou používat šablony k urychlení návrhu ponožek a náhledu efektu návrhu ponožek. Stále poskytujeme pomoc při navrhování ponožek.

Zrychlíme výrobu vzorků
Tyto šablony jsou zcela propojeny s naším výrobním procesem a není třeba je převádět.

Rychlý začátek přizpůsobení ponožek

Použijte online nástroj pro návrh ponožek

Bezplatný online software pro navrhování ponožek, který může používat každý, a díky kterému můžete snadno začít vytvářet vlastní návrh ponožek.

ponožky online design nástroj

1. Vyberte si typ ponožek

Výběr stylu a délky ponožek

Začněte navrhovat ponožky výběrem typu. Vyberte si z různých délek, jako je no show, kotníková, posádková a lýtková délka. Nebo funkční podporu klenby, síťované, žebrované atd. Nebo ponožky pro různé příležitosti, festivaly, podnikání, slogany kampaní.
Jedná se o naše oblíbené ponožky a další vzory jsou neustále aktualizovány. Pokud potřebujete inspiraci, podívejte se do našeho kufříku s návrhy ponožek na zakázku.

2. Vyberte si šablonu vzoru návrhu

Najdete zde různé typy šablon návrhů ponožek, usnadňujeme jejich používání, na základě návrhů můžete přidat libovolný vzor! Stále máte problémy? Náš tým návrhářů vám pomůže dokončit jakýkoli odvážný návrh ponožek. V mnoha případech nám stačí pouze logo, získejte pomoc hned teď.

Vyberte si bezplatnou šablonu ponožek

3. Změna barvy designu

změna barev designu ponožek

V seznamu si vyberte barvu, která se vám líbí, a na výběr je více než 100 barev příze. Tyto příze jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních bavlněných materiálů. Všechny barvy si můžete prohlédnout v našem seznamu barev, pokud nenajdete to, co potřebujete, řekněte nám to, vlastní barvy lze ještě přizpůsobit tak, aby odpovídaly.

4. Přidejte logo nebo jakýkoli vzor

Přidejte své logo nebo další obrázky, dejte si kávu a zbytek nechte na nás. Logo můžete zkusit umístit na libovolné místo (kromě špičky a paty), dejte plně průchod své kreativitě, protože se vám s tím pokusíme co nejlépe pomoci. Pokud vás návrhový software omezuje, můžete i tak uvést konkrétní potřeby. Vytvoříme virtuální maketu a lze ji utkat.
Pečlivě navrhneme všechny ponožky a doufáme, že zákazníci budou spokojeni, takže můžete neomezeně Revision.

Přidejte logo a obrázek ponožek

Přizpůsobte si ponožky své značky pomocí těchto možností