Zásady vracení peněz a vrácení zboží

Přehled

Naše pravidla pro vrácení peněz a vrácení zboží trvají 30 dní. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, nemůžeme vám nabídnout vrácení peněz v plné výši nebo výměnu.

Abyste mohli zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Přizpůsobené výrobky a balení (visačka/štítek) nelze vrátit, ale za poškozené přizpůsobené ponožky můžeme vrátit poměrnou část peněz.

K dokončení vrácení zboží potřebujeme e-mailovou zprávu o nákupu.

V některých situacích jsou poskytovány pouze částečné náhrady:

  • Výrobky se zjevnými známkami používání
  • Jakékoli zboží, které není v původním stavu, je poškozené nebo mu chybí součástky z důvodů, které nebyly způsobeny naší chybou.
  • Jakékoli zboží, které je vráceno po více než 30 dnech od doručení.

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit až do jejich odeslání. Pokud byla vaše objednávka zaplacena a vy ji potřebujete změnit nebo zrušit, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Po zahájení procesu balení a odeslání ji již nelze zrušit.

Náhrady

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mail s oznámením, že jsme vrácené zboží obdrželi. Rovněž vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz.

Pokud vám bude vrácení peněz schváleno, bude do určitého počtu dní automaticky připsáno na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby.

Opožděné nebo chybějící náhrady

Pokud jste dosud neobdrželi náhradu, zkontrolujte nejprve znovu svůj bankovní účet.

Poté se obraťte na společnost vydávající vaši kreditní kartu, může nějakou dobu trvat, než bude vrácení peněz oficiálně zaúčtováno.

Poté se obraťte na svou banku. Často trvá nějakou dobu, než je vrácení peněz zaúčtováno.

Pokud jste toto všechno udělali a dosud jste neobdrželi náhradu, kontaktujte nás na adrese. [email protected].

Výměny

Položky vyměňujeme pouze v případě, že jsou vadné nebo poškozené. Pokud potřebujete vyměnit za stejnou položku, pošlete nám e-mail na adresu [email protected].

Vrácení zásilky

Pro vrácení výrobku vám v e-mailu poskytneme podrobnou adresu pro vrácení.

Náklady na dopravu při vrácení zboží si hradíte sami. Poštovné se nevrací. Pokud vám budou vráceny peníze, náklady na zpětné zaslání budou odečteny od vrácených peněz.

V závislosti na místě, kde žijete, se může doba, za kterou se k vám vyměněný výrobek dostane, lišit.

Pokud vracíte dražší zboží, můžete zvážit využití sledovatelné přepravní služby nebo zakoupení pojištění přepravy. Nezaručujeme, že vrácené zboží obdržíme.

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte nás na adrese [email protected] pro dotazy týkající se vrácení peněz a vrácení zboží.