Top Čína ponožky výrobci továrny, kompletní seznam & průvodce

Ponožky, jednoduchý malý oděvní doplněk, se vyrábějí v různých stylech a pletou se z různých přízí. Lidé je nosí každý den, ale mnoho lidí nezná obrovský trh s ponožkami. Studie uvádí, že tržby v roce 2022 bude činit $22,767 mil. a dále poroste tempem 3,30%.a velká část z nich pochází od čínských výrobců ponožek. Podnikáte v oblasti ponožek nebo se chcete dozvědět o čínských továrnách na ponožky. Čtěte dále, kompletní informace o výrobci vše, co potřebujete, najdete zde.

Přizpůsobte si ponožky nyní!
Potřebujete, aby vám výrobci ponožek v Číně vyrobili ponožky na zakázku? kontaktujte nás ještě dnes a získejte cenovou nabídku a návrh zdarma. Návrh zdarma, doprava po celém světě.

Nejlepší Čína zakázkové ponožky výrobci / továrny

Foshan Nanhai Lishui Ji Xing Feng Knitting Factory

Štítky: Střední společnost, bavlněné ponožky, sportovní ponožky, export

Společnost byla založena v roce 2003 a je podnikem integrujícím vývoj, výrobu a zpracování, který má 17 let zkušeností s fyzickou výrobou a vývozem. Výrobky dodává především na trh střední a vyšší třídy, spolupracuje se zákazníky včetně domácích a zahraničních známých oděvních značek a značek obuvi.

Spolupráce s Čínou: Jack Jones, Pacific Bird, Lexington, Seven Wolves, Dancing with Wolves, KM, Nome a další známé značky. Mezi mezinárodní značky patří CK, Coca-cola, Mud pie, Cracker Barrel, souris mini, Hudson baby, happy baby days atd.

Ji Xing Feng company is a combination of product development, production in the integration of industry and trade enterprises, there are professional domestic and foreign trade business team, from customer inquiries, sample development, to product production and shipment of the entire process have professional business personnel docking services. The company has been adhering to the concept of “quality is the key to the survival of the enterprise”, constantly researching and improving product quality, and has obtained a series of product certifications such as Sedex, CE, FCC, SGS, etc. Meanwhile, we have signed long-term cooperation contracts with international brands Coca-Cola and CK.

Adresa:

Další podrobnosti:

Založeno: 2011-06-03
Roční objem transakcí: 10 milionů ~ 20 milionů
Oblast společnosti: 5246 metrů čtverečních
Celkový počet zaměstnanců: 51 ~ 100 osob
Podpora testování: ano
Zpracovatelské zařízení: 56 sad
MOQ na míru: 2000 párů
OEM MOQ: 2000 párů
Způsob zpracování: ODM, OBM, CMT, OEM
Kvalifikační osvědčení: TCCC Green Light Report: certifikace systému řízení kvality ISO 9001, zpráva o inspekci Sedex 4P, zpráva TCCC Green Light.

Fotografie společnosti:

Langsha Knitting Co., Ltd.

Tags: Large company, stockings, women’s socks, export, wholesale

The company is located in Yiwu City, Zhejiang Province, and its main products are women’s silk socks. The factory was established in 1995, and it is a professional manufacturer of socks in China and a famous brand enterprise in the socks industry. 2008 was a difficult year for enterprises caused by the financial turmoil, but Langsha still achieved sales of 500 million US dollars with 40% growth in performance. After twenty-one years of development. In China, when people mention socks, they will think of Longsa.

S téměř 8 000 sadami dováženého moderního digitálního vybavení, včetně stroje na bavlněné ponožky, stroje na zdravotní ponožky z hedvábí, bezešvého stroje atd., je společnost Longsha jedním ze super velkých výrobců na světě s průměrnou denní výrobní kapacitou více než 4 miliony párů. Společnost Longsha má průmyslový park o rozloze 500 mu, který integruje návrh, vývoj a výrobu, a je větším výrobcem jehlového a bavlněného textilu a oděvů v Číně a v současnosti dokonce i na světě.

Máme všechny druhy výrobků, více než sto kategorií a tisíce odrůd na jaře, v létě, na podzim a v zimě, což je podnik s mnoha odrůdami a kompletními specifikacemi v oboru. Díky silné vývojové síle může společnost Longsa každý den uvést na trh desítky nových odrůd, které mohou včas doplnit novou poptávku na trhu a také uspokojit různé požadavky spotřebitelů po celém světě.

Adresa:

Další podrobnosti:

Založeno: 1995-06-23
Oblast společnosti: 220004 metrů čtverečních
Celkový počet zaměstnanců: 501~1000
Podpora testování:Ano
Zpracovatelské zařízení: 8000 sad
Certifikace kvality výroby: CCC
Certifikace systému řízení: ISO 9000
Měsíční hodnota produkce: více než 5 milionů
Objednací množství: 10000ks

Fotografie společnosti:

Foshan Nanhai Chongde Knitting Socks Co., Ltd.

Tags: medium-sized companies, sports socks, cotton socks, men’s socks

Chongde pletení ponožky společnost vyrábí hlavně protiskluzové ponožky, ponožky jógy, sportovní ponožky a další druhy ponožek výrobní továrny, s ISO9001 systém řízení kvality, 2021 továrna prošla BSCI lidských práv inspekce, výrobky požádaly o 13 patentových certifikátů, a vyhrál Guangdong provincie high-tech výrobků certifikát; Zaměření na nezávislý výzkum a vývoj ponožek, máme desítky patentů na protiskluzové ponožky, ponožky jógy a ponožky výrobní zařízení.

The company currently has 138 fully computerized sock knitting machines and 5 dispensing machines, with a monthly shipment of up to 2 million pairs of dispensing socks; the company’s integrity, strength and product quality have been recognized by the industry. The company was established in 2007 and has been focusing on customer experience since then, and our products are mainly exported to Europe, America and Japan.

Mr. Yuan, who is in charge of the company, has 30 years of experience in the industry and has been focusing on the research and development of all kinds of socks since he started from the grassroots level; in 2007, with the love for the industry and the desire to do great things, he set up “Chongde Hosiery”; being honest and practical, he leads his team all the way and is committed to the steady development of the company.

Adresa:

Další podrobnosti:

Established:2007-05-10
Roční objem obchodů: více než 20 milionů
Plocha společnosti: 8172 metrů čtverečních
Měsíční hodnota produkce: více než 5 milionů
Speciální proces: patchworkový okraj, kulatá hlava ponožky, krajka
Celkový počet zaměstnanců: 101 ~ 200
Podpora testování: Ano
Zpracovatelské zařízení: 138 sad
Certifikát: certifikát BSCI, certifikát ISO9001, patentový certifikát pletených ponožek s funkcí proti uvolnění, patentový certifikát užitného vzoru ponožek na jógu, certifikát high-tech podniku, patentový certifikát užitného vzoru ponožek na trampolínu.

Fotografie společnosti:

Chcete vyrobit ponožky s vlastním označením
Vyrábíme design přizpůsobit štítky ponožky pro malé minimální objednávky, získat svůj bezplatný návrh nyní!

Zhongshan Wah Po Socks Knitting Factory LTD.

Tags: Medium-sized factory, adult socks, children’s cotton socks, baby leggings, dress socks

Established in 1992, Zhongshan Huabao Knitting Socks Factory Ltd. is a wholly foreign-owned professional manufacturer integrating R&D, production, sales and service. Their products mainly include: adult men’s and women’s socks; infant cotton socks and infant leggings; gentlemen’s formal socks; new trendy fishnet socks; sports and soccer socks and various sports wristbands and headbands and other various series of products.

Společnost se nachází v průmyslové zóně Pingdong, Sanxiang Town, Zhongshan City, provincie Guangdong, Čína, v sousedství Hongkongu a Macaa. Doprava je pohodlná a logistika rychlá. Společnost má nyní více než 500 zaměstnanců a více než 20 000 metrů čtverečních hlavní výrobní, kancelářské a ubytovací plochy pro zaměstnance. Výrobní dílna je světlá a prostorná s prvotřídním vybavením a zaměstnanci mají k dispozici také kompletní vybavení pro volný čas a zábavu.

The enterprise has experienced professional technical and management staff. ERP modern production management mode is adopted. All management data is clear at a glance. The production equipments are the most advanced Italian Ronaldi knitting machine, computerized single-needle jacquard machine, computerized double-needle tricolor machine jacquard machine, and Clorox shifting loop mesh machine, etc., totaling 500 machines. The production process is composed of sewing workshop, shaping workshop, packaging workshop and integrated automatic packaging machine. There are also yarn covering factory and yarn dyeing factory under the company, which can truly realize the production in one line. With the business philosophy of “consolidating the market with quality, expanding the market with integrity and extending the market with service”, the company has gradually developed and grown its business and become very famous in the industry. The company has established long-term cooperation relationship with nearly 100 famous brands at home and abroad, and the annual output reaches 2.5-3 million dozens (i.e. 30-36 million pairs), and the products are exported to all over the world. We warmly welcome brands in need to visit us and create a brilliant future together.

Adresa:

Další podrobnosti:

Established:1992-02-14
Roční objem obchodů: více než 60 milionů
Oblast společnosti: 25000 metrů čtverečních
Měsíční hodnota produkce: 8 milionů
Celkový počet zaměstnanců:580
Podpora výroby vzorků: Ano
Zpracovatelské zařízení: 500 sad
Certifikát: certifikát BSCI, certifikát ISO9001

Fotografie společnosti:

Foshan Nanhai Yingyi tkalcovský závod

Štítky: Středně velké firmy, sportovní a volnočasové bavlněné ponožky, pracovní ponožky, spodní prádlo

Foshan Yinyi Weaving Factory se nachází v Lishui, Nanhai, Foshan, slavném městě ponožek v Číně. Je členem klastrového pásu punčochářského průmyslu Lishui, který může navrhovat, vyvíjet, vyrábět, zpracovávat, vyrábět OEM a prodávat pletené ponožky.

Společnost má vlastní kompletní systém testování kvality, má vlastní návrháře, kteří se rychle připravují na návrh a výrobu ponožek, může zahájit výrobu s nízkou počáteční objednávkou.
Jejich výrobní efektivita je vysoká a zakázky vždy dodávají s předstihem. Jejich profesionální prodejní tým dokáže poskytovat dobré služby a získali vysokou reputaci jak pro domácí obchod v Číně, tak pro exportní obchod a v současné době 60% jejich obchodů pochází z USA, Japonska, Evropy a Koreje.

Při obchodování s nimi je třeba počítat s tím, že v létě mohou dodávat rychle do 15 dnů, ale v druhé polovině roku trvá výroba ponožek déle, protože je třeba zpracovat více objednávek ponožek. Pokud máte objednávku, kterou je třeba zpracovat efektivně a v malém množství, je to skvělý výrobce ponožek v Číně, se kterým můžete spolupracovat.

Adresa:

Další podrobnosti:

Roční objem obchodů: 101 ~ 5 milionů
Plocha společnosti:800 čtverečních stop
Celkový počet zaměstnanců: 11 ~ 50
Vzorek podpory: Ano
Zpracovatelské zařízení: 47 sad
Zákazníci:OPIC,HAPPYPOPS
Výrobní personál: 11 ~ 50 lidí
Měsíční výstupní hodnota: 11 ~ 200 000
Množství na zakázku: 300 párů
Způsob výroby: VÝROBNÍ METODA: OEM, ODM, CMT

Fotografie společnosti:

Foshan Nanhai Yingyi tkaní ponožky Factory

Foshan Mingxian Weaving Ltd.

Štítky: Středně velká společnost, sportovní ponožky, běžné bavlněné ponožky kompresní ponožky

Foshan Nanhai Mingxian Socks Factory byla založena v roce 2014, se nachází v Dabu průmyslové zóně, Lishui Town, Nanhai District, Foshan, s pohodlnou dopravou, je profesionální sportovní ponožky výrobce integruje design, výzkum a vývoj, výrobu a prodej, a kombinuje domácí a zahraniční obchod.

Their factory covers an area of 5,000 square meters and has more than 100 employees, with hundreds of advanced sock knitting machines and post-process machines – straight sewing machines, shaping machines, automatic dispensing machines, embroidery machines and other machines and equipment, with a monthly output of 80W pairs.

Kompletní proces výroby ponožek od pletení, šití, soustružení ponožek, kontroly, lepení, nastupování, vyšívání, párování, balení, expedice tvoří přísnou a těsnou výrobní linku, která pečlivě kontroluje kvalitu každého páru ponožek.

Pokud hledáte profesionální sportovní ponožky a outdoorové ponožky Čína výrobce ponožek, mohou vám vyhovět. Mingxian Socks Factory vyvíjí všechny druhy fotbalových ponožek, basketbalových ponožek, cyklistických ponožek, kompresních ponožek, turistických ponožek, běžeckých ponožek a výrobků z řady outdoorových sportů, jako jsou chrániče zápěstí, chrániče kolen a chrániče rukou, již mnoho let modré sami. A získali jsme mnoho patentů.

Další podrobnosti:

Založeno: 2020-08-18
Oblast společnosti: 2000 metrů čtverečních
Celkový počet zaměstnanců: 11~50
Podpora ověřování: Ano
Zpracovatelské zařízení: 160 sad
Produkční personál: 5~10 lidí
Měsíční hodnota produkce: 21 ~ 500 000
Množství na zakázku: 200 párů
Způsob zpracování: METODA ZPRACOVÁNÍ: OEM, CMT

Fotografie společnosti:

Yiwu City Yuman Knitting Co., Ltd.

Tagy: malá továrna, sportovní bavlněné ponožky, kompresní ponožky, podlahové ponožky

Společnost Yiwu Yuman Knitting Co., Ltd. byla založena v roce 1988 a nachází se v průmyslovém parku Yiwu Yidong v provincii Zhejiang, který je nejlepší volbou pro malé výrobce ponožek. Továrna se nachází v čínském městě Yiwu, a protože se jedná o malou společnost, může rychle a efektivně reagovat na vyřizování objednávek a vy můžete komunikovat přímo s výrobním personálem továrny a získat informace o průběhu výroby vašich objednávek.

Jejich hlavní činností je vývoz ponožek a jejich hlavními trhy jsou Evropa a Severní Amerika. Mají hluboké znalosti trhu, takže vždy najdou ten správný styl ponožek pro váš trh.

Podporují také přepravu Amazon, označování, balení, vše odpovídá standardu Amazon FBA a odesílají se přímo do skladu Amazonu, bez dalších kroků zpracování, což šetří váš čas.

Další podrobnosti:

Roční objem obchodů: více než 20 milionů
Oblast společnosti: 50 000 metrů čtverečních
Celkový počet zaměstnanců: 101~200
Vzorek podpory: Ano
Zpracovatelské zařízení: 850 sad
Produkční personál: 101 ~ 200 lidí
Měsíční hodnota produkce: více než 5 milionů
Certifikace systému řízení: ISO 9001, ISO 14001
Množství na zakázku: 500 párů
Způsob zpracování: OEM

Fotografie společnosti:

Zhuji Xiongyue Knitting Company Limited

Tagy: malá společnost, bavlněné ponožky, neviditelné ponožky

Zhuji Xiongyue Knitting Co., Ltd. je společnost zaměřená na bavlněné ponožky, která se již 25 let rozvíjí v hlavním městě ponožek Datang Town, Zhuji City. Většina našich návrhářů má 10 let zkušeností s navrhováním a počet nových ponožek navržených každý rok je přibližně 150-200 modelů.

Xiongyue is a dynamic company, most of the employees are young people in their 20s, with active minds and always with lots of whimsical ideas, they are always updating their designs and these well-designed socks are carefully checked to maintain the highest quality. Support wholesale and add logo in the design, you don’t need to design by yourself!

Továrna a sklad společnosti jsou nezávislé a mají sklady v blízkosti několika přístavů v Číně s jediným skladem o rozloze 6 000 metrů čtverečních v samostatné pětipatrové budově. Továrna má rozlohu přibližně 8 000 metrů čtverečních a je zde přibližně 500 sad automatických ponožkových strojů, multifunkčních ponožkových strojů, stravovacích linek, strojů na šití ponožek a dalších strojů. Společnost má hlubokou spolupráci s mnoha velkými podniky v oblasti designu a výroby, vyváží do Evropy, Ameriky, Japonska, Koreje, Singapuru, jihovýchodní Asie atd.

Další podrobnosti:

Established:2020-09-29
Roční obrat: více než 20 milionů
Plocha společnosti:1100 čtverečních stop
Celkový počet zaměstnanců: 11 ~ 50
Podpora pro vzorek:Ano
Zpracovatelské zařízení: 40 sad
Výrobní personál: 5 ~ 10 lidí
Hodnota měsíční produkce: 51 ~ 1 milion
Množství na zakázku: 1000 párů
Způsob zpracování: OEM, OBM, ODM, CMT

Fotografie společnosti:

Zhuji Xiongyue Knitting Company Limited Ponožky Factory
Zhuji Xiongyue Knitting Company Limited Ponožky Factory

Továrna na pletení Zhuji Datang Jiafei

Tagy: malá továrna, neviditelné ponožky, sportovní bavlněné ponožky, ponožky na nohou

Společnost se nachází v průmyslové zóně Zhuji Datang Socks, Shaoxing City, s výhodami surovin, zpracování, rychlé přepravy a stabilního zboží. Společnost byla založena v roce 2012 a věnuje se vytváření personalizované a exkluzivní společnosti, v současné době zkoumá a vyvíjí nové patentované vzory s více než 200 vzory a poskytuje zákazníkům celou řadu služeb, jako jsou originální obrázky/personalizované vzory s exkluzivními designérskými službami.

Jia Fei Knitting Factory customers support direct sell service, sending socks directly to your customer’s address. Support one-stop custom socks you don’t need to do anything, just tell their sales your needs, they will provide you with designs and suggestions, make socks become very simple.

Společnost má vývozní licenci, a protože vyrábí vlastní výrobky, má výhodu oproti jiným výrobcům, kteří využívají služeb vývozních agentur. Mají 5 výrobních linek a jsou schopni uspokojit především malé a střední zakázky pro ponožky na zakázku.

Co dělá společnost Jia Fei Knitting Factory pro kvalitu ponožek? Mají nejpřísnější systém kontroly kvality ponožek s jemnými kamerami, které zachycují a vyhledávají problémy, zatímco manuální kroky kontroly kvality zůstávají, takže potřebujete více kvalitních ponožek, žádný problém! Plně splňují mezinárodní normy kvality.

Závěr pro výrobce ponožek v Číně

Čína je samozřejmě pro trh s ponožkami důležitá a vždy zde najdete toho správného výrobce pro svou objednávku. Seznam výrobců ponožek v Číně v tomto článku zahrnuje současné nejlepší továrny na výrobu ponožek v Číně, od malých podniků až po velké skupiny s jejich jedinečnými vlastnostmi, malé společnosti mohou být často agilnější a mohou komunikovat hladce a rychle, pokud je vaše objednávka ponožek menší než 10 000 párů, můžete zkusit tyto továrny, pokud jste velký podnik na výrobu ponožek, doporučuje se hledat mezi nimi velké skupiny výrobců, mohou Jsou organizované a mají zaručené dodací lhůty.

Bez ohledu na to, jaký druh personalizovaných ponožek chcete vyrobit, nejdůležitější je: aktivně komunikovat s továrnou a dát jí vědět, co chcete!

Často kladené otázky

Dokážou vyrobit ponožky na zakázku?

Všechny uvedené továrny podporují ponožky na zakázku

Jak si přizpůsobit ponožky?

Přejděte na kontaktní stránka nebo zašlete e-mail na adresu [email protected], jen nám řekněte, jaké máte představy.

Mají výrobci ponožek na zakázku minimální množství objednávky?

Většina výrobců ponožek má MOQ, obvykle 500-2000 párů, ale u oksoxu začíná výroba ponožek na zakázku minimálně u 3 párů!

Jak navrhnout ponožky?

Musíte hledat profesionální návrhy, stahovat šablony ponožek bude užitečné. Nebo začněte oksox rychlý proces.

Jaký styl ponožek si mohu přizpůsobit?

Tyto továrny mohou přizpůsobit většinu ponožek dostupných na trhu, jako jsou neviditelné ponožky, bavlněné ponožky, ponožky pro posádku, cushion socks, knee socks, children’s socks, etc.

Cena těchto ponožek na zakázku?

Pro většinu ponožek, které lze přizpůsobit pro $1.20-$6.

Zanechat komentář