Proč ponožky s vlastním logem a osvědčené postupy

Věděli jste, že ztrácíme v průměru 1.3 ponožky a month? That’s around 15 socks a year, and 1,264 socks over a lifetime. Because, we do lose so many socks, and the ones we don’t lose eventually need replacing, it opens up a market for businesses in socks. 

Ponožky možná nezní příliš vzrušujícím způsobem, ale správně zvolené ponožky mohou být velmi zábavné a mohou být také chodící reklamou. Prozkoumání světa ponožek s vlastním logem může být pro vaše podnikání přínosné. 

Jste připraveni se to naučit? Čtěte dál a zjistěte, co potřebujete vědět o navrhování ponožek na míru pro vaši společnost. 

Proč ponožky na míru? 

Jako firma si můžete přizpůsobit mnoho věcí. Proč byste se měli podívat na ponožky na zakázku s vaším logem? 

We could stick with your customers will love it; however, it goes beyond that. Your customers might never see the socks; maybe, you’re getting them for your employees. 

There are components of both elements, and it’s necessary to consider the different angles. 

Marketingový nástroj

Jezdíte někdy na veletrhy? Když se procházíte po stáncích, vidíte spoustu dárků zdarma, a to z dobrého důvodu. Na stránkách 52 procent lidí, kteří se účastní veletrhu, s větší pravděpodobností vstoupí do stánku, pokud je na něm dárek zdarma. 

Můžete se vydat stejnou cestou jako jiné společnosti, které dávají propisky a další standardní předměty se svým logem. Pokud však chcete skutečně vyniknout, musíte si přizpůsobení ponožek s vaším logem. Jedná se o jedinečný bezplatný produkt, který může vést k získání nových zákazníků. 

Každý, kdo si vezme pár vašich vlastních ponožek, se navíc stane chodící reklamou. Ponožky budou propagovat vaši společnost i poté, co odejdou.

Potenciálním zákazníkům budou vaši společnost připomínat pokaždé, když si obléknou ponožky. 

Morálka zaměstnanců

Ponožky mohou být také vynikajícím dárkem pro vaše zaměstnance. Ponožky jsou funkční a se správným vlastním designem mohou být i zábavné. Ponožky budou vašim zaměstnancům připomínat, že vám na nich záleží. 

Dávání dárků zaměstnancům má navíc své výhody. Dárek může motivovat a zvýšit morálku. Může také pomoci vašemu týmu cítit se ceněný a zvýšit produktivitu. 

Prodej ponožek

Použití vlastních ponožek jako marketingového nástroje nebo dárku pro zaměstnance je skvělé. Můžete se však také rozhodnout prodávat ponožky na zakázku ve svém obchodě. 

Tímto způsobem nejen vyděláte peníze, ale také zviditelníte jméno své značky. Jakmile lidé uvidí ponožky a jejich design, vytvoří to reklamu pro vaši společnost a vaši zákazníci je budou rádi sportovat. 

Nejlepší postupy při navrhování ponožek na zakázku

Jste připraveni objednat si ponožky na míru? Máme pro vás několik tipů pro návrh ponožek na zakázku, které vám pomohou co nejlépe využít ponožky, které navrhnete pro svou firmu. 

Zvažte své publikum

Koho chcete svými ponožkami oslovit? Pokud je vaší cílovou skupinou generace X, chcete, aby vaše ponožky oslovily lidi v tomto věku. Ponožky s vlastním potiskem jsou pro toto publikum vynikající volbou. 

Pokud jsou vaší cílovou skupinou lidé, kteří denně pracují v kancelářích, může se jejich přání značně lišit. Pro tuto cílovou skupinu by mohly být vhodné ponožky na míru. 

Or, maybe you’re getting a gift for nurses in a hospital. Custom fuzzy socks that they can use at home to relax would be a great choice. 

Vezměte v úvahu účel ponožek a jak nejlépe oslovit cílovou skupinu. 

Zvažte velikost

Ne všechny ponožky jsou stejné, pokud jde o velikost. Pokud chcete poskytnout možnost volby, ujistěte se, že máte dobrý výběr velikostí. 

If you’re looking for custom socks for kids, this will be even more important. However, if your custom socks are for adults, you can choose to get socks that are one size fits all. 

Zvažte délku

Ponožky si můžete objednat v různé délky. V závislosti na účelu ponožek můžete zvolit více možností. 

možnosti délky ponožek s vlastním logem
možnosti délky ponožek s vlastním logem

For example, for baseball socks, you would want a mid-calf or over-calf sock. However, if you’re getting socks for women who wear dress socks, you might want a no-show sock that they can wear inside their flats or heels. 

Umístění je klíčové

Při navrhování vlastních ponožek je klíčové umístění grafiky. Na manžetu ponožky byste neměli umisťovat složitou grafiku. 

If the cuff of the sock is ribbed then it will hide details from your design. However, even if the sock isn’t ribbed the cuff will be stretchy this can affect the appearance of the graphic. You can put a simple graphic or logo on the cuff though. 

Don’t put your design on the heel or toe either. Instead, use solid colors for the heel or toe. 

Ponožky Vlastní logo Umístění
Ponožky Vlastní logo Umístění

Volte barvy s rozmyslem

You want the socks you design to be fun and colorful. However, you don’t want them to stick out like a sore thumb. Limit the number of colors you use. 

In addition, make sure the colors you choose go well together. If you’re not wise with your colors, the socks will end up stashed in the back of a drawer. 

Použijte vysoce kvalitní obrázek

Jakmile se rozhodnete pro požadovaný design, ujistěte se, že je obrázek kvalitní. Pokud vypadá rozmazaně na obrazovce počítače, bude rozmazaný i na ponožkách. 

Bavte se s ponožkami s vlastním logem

Custom logo socks can help you stand out with your customers and employees. They’re a walking advertisement for your brand, and it’s something your target audience can actually use. 

Musíte se však ujistit, že jste si objednali zboží u správné společnosti a že jste se rozhodli rozumně, pokud jde o design. Jste připraveni vstoupit do světa ponožek? 

Máme velkoobchodní ponožky s logem na zakázku a rádi vám pomůžeme navrhnout dokonalý pár. Kontaktujte nás ještě dnes o pomoc.