Örme çoraplar baskılı çoraplara karşı, örme pamuklu çorapları sevmemiz için 4 neden.

With custom socks everywhere nowadays, you can quickly customize your own socks through printing technology, and it’s simple enough for anyone to easily design their own socks. Printed socks may be very beautiful, but there are many unavoidable flaws, we like knitting socks more as a whole. Let’s talk about 4 reasons why we like needle knitted socks.

Pamuklu çoraplar rahattır ve baskı çorapları düşük kalitededir

Örgü pamuklu çoraplar, tasarımınızı ve logonuzu farklı iplik renklerini kullanarak doğrudan çoraplara bir bütün halinde örecektir, ayrıca penye pamuk, bambu lifi, yün gibi üretmek için daha farklı hammaddeler de seçebilirsiniz.

Süblimasyon baskılı çoraplar için sadece yüksek naylon içerikli çoraplar kullanabilir ve yazıcının doğrudan baskı yapmasına izin verebilir veya tasarım çoraplarınızı sübli̇masyon teknoloji̇si̇. Naylon çoraplar daha ucuzdur ve teri çok iyi emmez. Ayrıca, süblimasyon baskı çorapları yüksek sıcaklık ve basınçta ütülenir ve çoraplar elastikiyetlerinin bir kısmını kaybeder, bu nedenle canlılığını yitirmiş bir çift sarkık çorap almanız muhtemeldir.

Printed socks are quickly discarded, they don’t last longer

One of the biggest headaches with printed socks is that they can’t be washed multiple times! You will find that they will fade quickly in the washing machine and wrinkle up while losing their elasticity.

Örme çoraplar hasar görmeden veya solmadan tekrar tekrar yıkanabilir ve logolu çoraplarınız renklerini korumaya devam eder. Baskılı çoraplar hediye olarak veya partiler, oyunlar ve toplantılar gibi kısa süreli kullanımlar için harikadır, ancak uzun süreli kullanım için uygun olmadıklarını unutmayın.

örme desen pamuklu çoraplar ucuzdur!

In fact, at OKSOX, knitted socks have a lower cost, it knits the colors directly into the sock on the machine, whereas printed socks have a few extra steps that take more than double the time of knitted socks! But why do we see more printed custom socks online than knitted socks? That’s because they buy white socks and print them themselves without the need for knitting machines.

sanat tasarımlı pamuklu çorap
sanat çorapları

Örme çoraplar sanat gibidir

Örme logolu çoraplar sadece birkaç renkte örülebilir, ancak her zaman daha fazla olasılık arayabiliriz. 200 piksellik noktalarla çılgın renkli çoraplar yaratabilir ya da üzerlerine dünyaca ünlü tabloları koyabilir veya kendinizi gösterip 3 boyutlu uzaytasarım sınırlı değildir.

OKSOX'ta özel örme pamuklu çoraplar

Looking for a manufacturer of custom knitted socks? We are here, for you to knit your crazy ideas or offer your sock market solutions. Our factory offer lower prices. Haven’t thought about it yet, provide your logo and let us design your socks first, it’s free!

Kendi örgü pamuklu çoraplarınızı kişiselleştirmeye hazır mısınız? Deneyin özel logolu çoraplar OKSOX'ta kendi çorap sanatınızı yapmak için.

Bir Yorum Bırakın