Para İadesi ve İade Politikası

Genel Bakış

İade ve geri ödeme politikamız 30 gün sürmektedir. Satın alma işleminizin üzerinden 30 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamayız.

İade için uygun olabilmesi için, ürününüzün kullanılmamış ve aldığınız aynı durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

Özelleştirilmiş ürünler ve paket (etiket / etiket) iade edilemez, ancak hasarlı özelleştirilmiş çoraplar için orantılı olarak geri ödeme yapabiliriz.

İadenizi tamamlamak için satın alma sipariş e-postasına ihtiyacımız var.

Sadece kısmi geri ödemelerin yapıldığı belirli durumlar vardır:

  • Belirgin kullanım izleri olan ürünler
  • Orijinal durumunda olmayan, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasar görmüş veya eksik parçaları olan herhangi bir ürün.
  • Teslimattan sonra 30 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün

Sipariş iptali

Tüm siparişler sevk edilene kadar iptal edilebilir. Siparişinizin ödemesi yapıldıysa ve değiştirmeniz veya iptal etmeniz gerekiyorsa, 12 saat içinde bizimle iletişime geçmelisiniz. Paketleme ve sevkiyat süreci başladıktan sonra artık iptal edilemez.

Para İadeleri

İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ürününüzü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca iadenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanmanız halinde iadeniz işleme alınacak ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, iadenizin resmi olarak gönderilmesi biraz zaman alabilir.

Ardından bankanızla iletişime geçin. Para iadesi gönderilmeden önce genellikle bir miktar işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin [email protected].

Değişimler

Ürünleri yalnızca kusurlu veya hasarlı olmaları durumunda değiştiriyoruz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize şu adresten bir e-posta gönderin [email protected].

Nakliye iadeleri

Ürününüzü iade etmek için e-postada ayrıntılı bir iade adresi vereceğiz.

Ürününüzü iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi alırsanız, iade kargo ücreti para iadenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşma süresi değişebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü teslim alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma ihtiyacınız var mı?

Bize şu adresten ulaşın [email protected] iade ve geri ödemelerle ilgili sorularınız için.