Ücretsiz Çorap Tasarımınızı Yapın Sadece Bir Logoya İhtiyacım Var

Logonuzla, markanızla, deseninizle çorap tasarımı yapmak için basit adımlar.

oksox özel çorap gösteri̇ fotoğrafi

Mockup tarafından tasarlanmıştır

Profesyonel mockup indir tasarımı kendiniz yapın.

Ücretsiz Tasarım Desteği İçin

Tasarımcılarımız ücretsiz çorap tasarlamanıza yardımcı olur.

Çevrimiçi tasarım araçlarını kullanın

Çoraplarınızı desen tasarımımız aracılığıyla tasarlayın.

Çevrimiçi Araçlar

Tasarım Markanıza, logonuza, şirket adınıza göre çoraplar

We design through your brand and logo industry, and that fits your company’s image. The designer always tries his best to realize any of your design ideas, and you just need to Bize ulaşın.

Müşteriyi Tanıyın

Müşterinin markasını, şirketini, genellikle müşteri tarafından sağlanan veya İnternet üzerinden arama yaparak bilmemiz yeterlidir.

Renkleri Eşleştir

Match the color of the yarn material suitable for the customer, usually, the color comes from the customer’s logo or brochure.

Revize Edilmiş Tasarım

Tasarımdan memnun değil misiniz? OKSOX sınırsız revizyon yapabilir ve deneyime dayalı faydalı öneriler sunabiliriz.

Tasarım örneklerimizden ilham alın

Bu benzersiz çorap tasarımları tasarımcılarımızdan geliyor. Bu tasarımlar, logonuzun eklenmesini ve gereksinimlerinize göre değiştirilmesini destekler.
Bir logo ekleyebilir, renkleri değiştirebilir, ekstra bir desen tasarımı ekleyebilirsiniz. Bu çoraplar pamuk ipliği ile örülecektir. Herhangi bir çorap özelleştirme deneyimi olmadan tasarımlardan birinden kolayca başlayın!

Çorap tasarım vitrini
oksox özel çorap gösteri̇ fotoğrafi

Çorap tasarlamak için çorap şablonu/mockup kullanın

Profesyoneller için en iyi yol, çorap tasarlamaya hızlı bir şekilde başlamak için çorap tasarım şablonumuzu kullanmaktır.

özel çorap numune atölyesi yapmak
örnek çorap atölyesi̇ yapin

Çoraplarınızı tasarlamak için mockup kullanın

Our designers have specially made quick-start socks design templates/mockups, and you can use “Adobe Illustrator” and “Adobe Photoshop” to quickly design socks. Also, these templates can be well connected with our factory to speed up the speed of socks customization. Download our complete socks design template/mockup package.

Hızlıca çorap tasarlamaya başlayın
Profesyoneller, çorap tasarımını hızlandırmak ve çorap tasarımının etkisini önizlemek için şablonları kullanabilir. Hala çorap tasarım yardımı sağlıyoruz.

Örnekleri daha hızlı yapalım
Bu şablonlar tamamen fabrika üretim sürecimizle bağlantılıdır ve dönüştürülmeleri gerekmez.

Çoraplarınızı özelleştirmeye hızlı başlangıç

Çorap çevrimiçi tasarım aracını kullanın

Herkesin kullanabileceği ücretsiz çevrimiçi çorap tasarım yazılımı, kendi çorap tasarımınızı yapmaya başlamak kolaydır.

çorap online Tasarım araç

1. Çorap tipinizi seçin

Çorap stilini ve uzunluğunu seçin

Çoraplarınızı tasarlamaya türünü seçerek başlayın. Göstermeyen, ayak bileği, tayt ve baldır uzunluğu gibi farklı uzunluklar arasından seçim yapın. Veya işlevsel kemer desteği, file, nervürlü vb. Ya da farklı durumlar, festivaller, iş dünyası, kampanya sloganları için çoraplar.
Bunlar bizim favori çoraplarımızdır ve daha fazla tasarım her zaman güncellenmektedir. İlhama ihtiyacınız varsa, özel çorap tasarım çantamıza göz atın.

2. Bir tasarım deseni şablonu seçin

Farklı türlerde çorap tasarım şablonları bulacaksınız, kullanımı kolaylaştırıyoruz, tasarımlara dayanarak herhangi bir desen ekleyebilirsiniz! Hala sorun mu yaşıyorsunuz? Tasarım ekibimiz her türlü cesur çorap tasarımını tamamlamanıza yardımcı olabilir. Çoğu durumda, sadece bir logoya ihtiyacımız var, hemen yardim alin.

Ücretsiz çorap şablonunuzu seçin

3. Tasarım rengini değiştirin

çorap tasarım renklerini değiştirme

Listeden beğendiğiniz rengi seçin ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100'den fazla iplik rengi vardır. Bu iplikler yüksek kaliteli doğal pamuk malzemelerden yapılmıştır. Tüm renkler renk listemizde görüntülenebilir, ihtiyacınız olanı bulamazsanız, bize söyleyin, kendi renkleriniz yine de eşleşecek şekilde özelleştirilebilir.

4. Logo veya herhangi bir desen ekleyin

Logonuzu veya ek resimlerinizi ekleyin, sonra bir kahve için ve gerisini bize bırakın. Logoyu herhangi bir konuma yerleştirmeyi deneyebilirsiniz (ayak parmağı ve topuk hariç), yaratıcılığınıza tam anlamıyla yer verin, çünkü bunu başarmanıza yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tasarım yazılımı sizi kısıtlıyorsa, yine de özel ihtiyaçlarınızı belirtebilirsiniz. Sanal bir maket yapacağız ve dokuma olabilir.
Herhangi bir çorabı dikkatlice tasarlayacağız ve müşterilerin memnun kalacağını umuyoruz, böylece sınırsız Revizyon yapabilirsiniz.

Çorap logonuzu ve resminizi ekleyin

Marka çoraplarınızı bu seçeneklerle özelleştirin