Çorap Tasarım Mockup & Özel çorap araçları Ücretsiz İndirin

Çorap Tasarım Mockup'ı

Çorap tasarım mockup'ı

Profesyonel tasarımcılar için bu çorap maketi, tasarım yazılımını kullanarak hızlı bir şekilde çorap tasarlayın, Yaygın olarak kullanılan birkaç çorap boyutu içerir, AI (Adobe Illustrator) / PS (Adobe PhotoShop) maketi.

Gerçek Çorap Tasarım Mockup'ı

Gerçek Çorap Tasarım Mockup'ı

This socks mockup template is taken from white socks photo, use design software design looks real socks, Can preview the design just like real socks, support AI(Adobe Illustrator)/PS(Adobe PhotoShop).

Çorap Paketi Mockup'ı

Çorap Paketi Mockup'ı

Tasarımcılar bu maketi aşağıdakiler için kullanır çorap etiket paketini hızlıca tasarlayıniki yaygın stil etiket mockup'ı, bir karton tasarım şablonu, AI (Adobe Illustrator)/PS (Adobe PsotoShop) mockup şablonu.

El Çizimi Çorap Şablonu

El Çizimi Çorap Şablonu

Tasarım temeli olmayan kişiler için bu Mockup size yardımcı olabilir hızlı çekilen çorap tasarımıyaygın çorap uzunlukları için tasarım şablonları da dahil olmak üzere. "jpg" formatında indirebilir ve yazdırabilirsiniz.

El Çizimi Paket Şablonu

El Çizimi Paket Şablonu

Bu şablon, kağıt üzerinde çorap etiketi tasarımına hızlı bir şekilde başlamanızı sağlar, İki yaygın çorap etiketi şablonu ve bir karton için elle çizilmiş bir şablon içerir. indirin, yazdırın ve başlayın.

logo için özel çorap tasarımı

Son çorap tasarımları ücretsiz logo ekle

Tasarımcılarımız ücretsiz çorap tasarımlarını güncelleyecek, müşterilerimiz tüm bu tasarımları temel alarak kendi markalarını değiştirebilir veya ekleyebilir.

Tasarımlarımızı Görüntüle

Daha fazla tasarıma ihtiyaç var çoraplar Yardım mı?

Tasarımcılarımız sizin için sadece logonuzun bile maketini ücretsiz olarak yapabilirler. Ya da online tasarım aracımızı deneyebilirsiniz.