Çorap Etiketi/Kartonu/Paketi Mockup Kılavuzu

Çorap Etiketi/Kartonu/Paketi Mockup Kılavuzuna başlamadan önce lütfen şablon dosyasını indirin.

Tamamlanan çorapların paketlenmesi gerekir. Zaman kaybını önlemek için, müşterilerimiz için etiket, plastik torba ve kartonları içeren genel bir çorap paketleme şablonu tasarladık. Şablona göre kendi paketinizi hızlı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Ambalaj tasarımınızı yapmak için acele etmeyin çünkü sadece çoraplar üretildikten sonra kullanmamız gerekiyor. Müşterilerin ambalaj için özel bir gereksinimi yoksa, ambalajı varsayılan olarak kullanacağız ve onlarla tam ambalaj planları hakkında iletişim kuracağız.

Favori çoraplarınızı kişiselleştirmek için yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen okuyun Özel Çorap Kılavuzu.

Bu şablon çoğu çorap için genel bir şablondur. Özel bir ambalaja ihtiyacınız varsa, lütfen Bize ulaşın size yardımcı olmak için.

Lütfen başlamadan önce aşağıdaki malzemeleri hazırlayın:

  • Çorap ambalajı tasarım şablonunu indirin (bu sayfanın en üstünde)
  • AI'nın bilgisayarınızda yüklü olduğundan ve nasıl kullanılacağını bildiğinizden emin olun
  • Renk numarasını aramak için ağa da ihtiyacınız olabilir.
  • Düşünme ve sabır

Her şey hazır olduğunda başlayın

1. İhtiyacınız olan paketi seçin

Sizin için sağladığımız dört ambalaj türünden ihtiyacınız olanı seçin, genellikle etiket ambalajı ve karton ambalaj veya plastik torbalar ve karton ambalaj seçilecektir.çorap ambalaj şablonunuzu seçi̇n

çorap ambalaj şablonunuzu seçi̇n

2. Grafik tasarımı değiştirin

Etiket tasarımı için klasörde "Düz Tasarım" ve "Tasarım Önizleme" olmak üzere iki dosya bulacaksınız. Düz Tasarım şu şekildedir:çorap etiketi düz tasarım

çorap etiketi düz tasarım

Farklı parçaları açıkça işaretledik ve bu işaretlere göre tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Çanta ve karton için sadece "Düz Tasarım" adında tek bir dosya vardır. Çanta tasarımının anlaşılması kolaydır, sadece iki açısı vardır: ön ve arka. Karton tasarımı için, şu anda farklı açılarda mükemmel bir önizleme yapılamıyor ve gelecekte bir çözüm bulursak güncelleyeceğiz.

çorap çantası düz tasarım
çorap çantası düz tasarım
karton düz tasarım
karton düz tasarım

3. Önizleme efektleri (etiket paketi için)

Etiket tasarımı için, önce "Düz tasarımı" kaydedebilir ve ardından aşağıda gösterildiği gibi paketin farklı açılardan önizlemesini görmek için ilgili "Tasarım Önizleme" dosyasını görüntüleyebilirsiniz.çorap etiketi Önizleme efektleri

çorap etiketi Önizleme efektleri

Önizlemede etiket paketinin ön ve arka yüzünü görebilirsiniz. Tasarımınızı ayarlamaya devam ederseniz, önizleme güncellenecek ve yeni tasarımınızı gösterecektir, (ancak bazen güncellemede bir gecikme olabilir, bu olursa, "Tasarım Önizleme" dosyasını yeniden açmanız veya biraz beklemeniz yeterlidir)

Dikkat edilmesi gereken bazı ipuçları:

  • Renk: Pantone rengi veya diğer renk kartlarını kullanıyorsanız, lütfen renk numarasını ve tam renk kartını belirtin.
  • Numara: Daha fazla paket tasarımınız varsa, lütfen bunları numara ile ayırt edin.
  • Pdf'yi dışa aktarın: "Tasarım Önizlemesi" tüm ayrıntıları içerir, bu nedenle değiştirebilmemiz için bize pdf sürümünde göndermeye çalışın.

Referans olarak bazı ambalaj şablonları da sunuyoruz, bunları aşağıda bulabilirsiniz Burada.

Bu şablonlar çoğu insan için yeterli olsa da, daha iyi bir tasarıma ihtiyacınız varsa profesyonel bir tasarımcı yine de gereklidir. Bu şablon sadece basit bir şablondur, istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz ve kendi tasarım şablonunuzu da kullanabilirsiniz, ancak gereksinimlerinizi açıkça ifade etmeniz gerekir.

Çorap/ambalaj tasarımı ile ilgili sorularınız varsa lütfen Bize ulaşın.

Bir Yorum Bırakın