Proč potřebujete ponožky na míru?

Proč ponožky na míru? Nejprve se zamyslete, kolik párů ponožek máte? Pokud můžete ukázat na číslo, pak jich máte příliš málo. V posledních několika letech si lidé pořizují více ponožek než kdykoli předtím. Odvozeno od současné trajektorie se očekává, že trh s ponožkami dosáhne do roku 2023 celosvětově $11,6 miliardy. Explozivní růst je poháněn především ponožkami na zakázku.

Rodiny i podniky se z různých důvodů rozhodují pro ponožky na míru místo typických ponožek. Abyste lépe pochopili, proč jsou personalizované ponožky tak oblíbené a proč si je musíte pořídit - článek se bude zabývat tímto tématem z pohledu rodiny a z pohledu firmy. Proč tedy ponožky na míru? existují 3 důležité důvody.

Pohled rodiny

Proč vlastní ponožky pro rodinu, která nosí zimní ponožky
rodina nosí zimní ponožky

Ideální možnosti dárků

Chtěli jste někdy někomu z rodiny nebo blízké osoby pořídit dárek a nebyli jste rozhodnuti, co by ocenil? Pravděpodobně vás nikdy nenapadly ponožky. Je to proto, že když má člověk obdarovat někoho, na kom mu záleží, vždycky nad tím příliš přemýšlí. Možná jim chcete darovat Rolexky nebo kabelku Luis Vuitton, které si nemohou dovolit a které by možná nikdy nenosili. Ale v životě jsou nejdůležitější jednoduché věci. Když hledáte dárek ke Dni otců, k narozeninám, ke Dni matek, k Valentýnu nebo k Vánocům, nemůžete udělat chybu s dárkem z personalizované ponožky.

Symbol rodinné jednoty

Pravděpodobně chodíte s rodinou pravidelně na pikniky, sportovní akce a další zábavné aktivity. Není divu, že každý nosí to, co se mu líbí, protože pokud máte nějaké jiné rodinné oblečení, ne každý by ho chtěl nosit na veřejnosti. Zpátky a dopředu ohledně nošení rodinných oděvů členy rodiny při vycházkách obvykle vznikají třenice, které poškozují její jednotu.

Pokud se rozhodnete pořídit rodině personalizované ponožky, můžete se tomu vyhnout. Ponožky jsou super univerzální v tom smyslu, že se mohou přizpůsobit všem módním přáním, aniž by byly vtíravé. Když se budete venku bavit jako rodina s ponožkami na míru, budete rodina, ke které všichni vzhlížejí.

Obchodní perspektiva

ponožky pro podnikání
ponožky pro podnikání

Vaše značka vynikne.

Žijeme ve světě, kde značkové zboží tvoří hlavně trička, deštníky, čepice a téměř žádné ponožky. Pokud nabízíte ponožky na zakázku jako značka zboží, můžete se odlišit od všech ostatních značek na trhu. Zákazníci obvykle dávají přednost spojení se značkami, které vynikají, před těmi, které zapadají. Lidé si rychle všimnou, že vaše společnost má jedinečný způsob jednání, a budou se k vám hrnout, aby získali kousek této jedinečnosti.

Vynikající marketingový nástroj

Většina lidí je poměrně konzervativní, pokud jde o hlásání svých názorů na veřejnosti. Výsledkem je, že většina společností, které nabízejí své zboží v jiných variantách, jako jsou trička, je nosí jen asi polovina příjemců. Na druhou stranu ponožky jsou nenápadnější, ale snadno nápadné. Můžete očekávat, že vaši zákazníci budou snáze nosit vaše značkové ponožky na veřejnosti než jiné typy zboží.

Personalizace bez námahy

Není žádným tajemstvím, že lidé mají různé typy postavy. Co může být pro jednoho velikost XXL, může být pro jiného velikost M nebo S a naopak. Pokud vyrábíte jiné typy zboží, budete muset pro různé typy postav vytvořit nekonečné množství personalizací, pokud nechcete část svých zákazníků vynechat.

To může způsobit, že náklady na přizpůsobení převýší očekávané přínosy, a tím se celé úsilí stane podnikem s nulovým součtem. Na druhou stranu je pravděpodobné, že pouhé tři velikosti ponožek budou vyhovovat každému dospělému člověku na světě. Toto snadné přizpůsobení znamená, že budete moci snadno vyhovět požadavkům zákazníků.

Výroba na vyžádání

Ponožky se vyrábějí mnohem snadněji než jiné druhy zboží. To znamená, že se můžete spolehnout na výrobu na vyžádání, abyste uspokojili potřeby svých zákazníků. Díky tomu můžete výrazně snížit počáteční náklady, na rozdíl od jiných variant zboží. Kromě toho budete moci využít rychlejší dobu realizace. To vám umožní doplnit zásoby personalizovaných ponožek v souladu s měnící se poptávkou. Díky tomu bude vaše firma schopna maximálně využít měnících se trendů na trhu.

Ponožky jsou nadčasové

Módní trendy přicházejí a odcházejí, ale ponožky zůstávají stejné už po desetiletí. Dnešní svět je závislý na rychlé módě. To znamená, že pokud se chystáte s jinými druhy zboží, musíte je udržovat v souladu s nejnovějšími módními trendy, jinak je bude nosit jen velmi málo lidí. Naopak ponožky, které se nosily relevantní před 10 lety, jsou relevantní i dnes, protože za tu dobu se na ponožkách nic nezměnilo. Pokud hledáte marketing značky, který nikdy nevyjde z módy, dokud se neomrzí, jsou ponožky na míru tou správnou volbou.

Snadnější skladování zásob

Když přemýšlíte o nákladech na výrobu zboží pro vaši společnost, měli byste vzít v úvahu také režijní náklady spojené s jeho přepravou a skladováním. Většina ostatních typů zboží, jako jsou kukly a trička, zabírá značný prostor. To znamená, že i režijní náklady na přepravu a skladování budou vysoké. Naproti tomu s ponožkami se lépe manipuluje, což znamená, že pro vás bude snazší spravovat a skladovat zásoby.

Pohled týmu

Jste trenérem nebo členem týmu určitého sportovního klubu? Má váš tým někdy uvažoval o ponožkách na míru? Sportovní týmy jsou spíše jako rodina, kterou si vyberete. Výhody personalizovaných ponožek pro vaši rodinu se tedy promítají i sem. Až na to, že kromě označení skvělých příležitostí a toho, že jsou vynikajícím dárkem, je toho víc. Zde je důvod, proč tomu tak je;

Skvělý motivátor

Personalizované týmové dresy jsou běžným jevem. Jako manažer, trenér nebo kapitán týmu můžete vymyslet ponožky na míru, které mohou být pro členy týmu vynikajícím motivačním prostředkem. Úspěch v jakémkoli sportu je především o týmové práci. Pokud všem svým hráčům svítíte personalizované ponožky, budou na hřiště nastupovat s pocitem většího sebevědomí než soupeři. To znamená, že budou pravděpodobně podávat mnohem lepší výkony než soupeřův tým a více vyhrávat.

Podtrženo, sečteno

It’s time to think outside the box – make customized socks your MO as a business and stand out from your competition. As an individual, you can gift your family and friends personalized and expect them to make a meaningful impact. Welcome to the customized socks revolution.

Zanechat komentář