Vlastní psí ponožky s obrázkem, Nový hotspot!

Ponožky na míru? Možná už toho víte hodně, mnoho módních ponožek se blíží nasycení a konkurence je tvrdá. Nyní, když máte nový směr, zachycení může být příležitostí k úspěchu.

Vlastní psí ponožky s obrázkem, Nový hotspot!
Vlastní psí ponožky s obrázkem

For dog lovers, cute dogs have always been their family. What kind of gift can impress them? Some day, someone had a whim and printed a picture of the dog on the sock. Since then, all the dog owners have been crazy. If you haven’t heard of custom dog socks yet, you may be missing millions.

Jak si přizpůsobit psí ponožky?

Ponožky pro psy na zakázku jsou obvykle barvené ponožky se sublimačním potiskem. Design se nejprve vytiskne na papír speciální barvou, která projde vysokou teplotou a vysokým tlakem. Proces využívá sublimační vědu a výsledný vzor se přenese na ponožky. Takto vznikají vaše ponožky.

Jaké jsou výhody a nevýhody?

Printed socks are rich in color (knit socks are usually limited to 6 colors) and hardly limit creation. But it can only be created with polyester material, which is due to technical limitations, and we can’t break it now.

Polyesterová příze se obvykle používá na sportovní ponožky, je odolná proti oděru a pevná. Její dlouhodobé nošení však může způsobit zápach nohou.

Kde si můžete přizpůsobit psí ponožky?

Pokud si přizpůsobíte hromadné ponožky pro psy, máme kompletní sadu tištěných ponožek. Ale přijímáme tisk ponožek minimální množství objednávky je 200 dvojnásobek/velikost. Zajišťujeme dobrou komunikaci a vysokou kvalitu.

 

Další užitečné články pro ponožky na zakázku:

Vlastní možnosti ponožek

Průvodce maketou návrhu ponožek pro Illustrator/Photoshop

Design minulých ponožek

pro vlastní štítek/obal:

Balení ponožek na zakázku (štítek/karton/sáček) Průvodce

Příručka k šablonám ručně kreslených štítků/kartonů/obalů

ke stažení zdarma:

Centrum bezplatného stahování

Zanechat komentář