Dlaczego potrzebujesz skarpet na zamówienie?

Dlaczego skarpety na zamówienie? Zastanów się najpierw, ile par skarpetek posiadasz? Jeśli potrafisz wskazać liczbę, to znaczy, że masz ich za mało. W ciągu ostatnich kilku lat ludzie kupują więcej skarpet niż kiedykolwiek wcześniej. Biorąc pod uwagę obecną tendencję, oczekuje się, że do 2023 roku rynek skarpet osiągnie wartość $11,6 miliarda dolarów na całym świecie. Ten eksplodujący wzrost jest napędzany przede wszystkim przez skarpety na zamówienie.

Zarówno rodziny, jak i firmy z różnych powodów wybierają skarpety na zamówienie zamiast typowych. Aby lepiej zrozumieć, dlaczego spersonalizowane skarpety są tak popularne i dlaczego trzeba je kupić - w tym artykule zajmiemy się tym tematem z perspektywy rodzinnej i biznesowej. Dlaczego więc skarpety na zamówienie? Istnieją trzy ważne powody.

Perspektywa rodziny

Dlaczego niestandardowe skarpety dla rodziny noszącej skarpety zimowe
rodzina w zimowych skarpetach

Idealne rozwiązanie na prezent

Czy kiedykolwiek chciałeś sprawić prezent członkowi rodziny lub ukochanej osobie i nie byłeś zdecydowany, co by się jej spodobało? Prawdopodobnie skarpetki nie przyszły Ci do głowy. Dzieje się tak dlatego, że kiedy przychodzi do obdarowywania kogoś, na kim mu zależy, zawsze za dużo myśli. Może chcesz im podarować Rolexa lub torbę Luisa Vuittona, na które Cię nie stać, a oni mogą ich nigdy nie założyć. Ale w życiu najbardziej liczą się rzeczy proste. Gdy szukasz prezentu na Dzień Ojca, urodziny, Dzień Matki, Walentynki lub Boże Narodzenie, nie możesz się pomylić z prezentem w postaci skarpety personalizowane.

Symbol jedności rodziny

Prawdopodobnie regularnie wychodzisz z rodziną na pikniki, imprezy sportowe i inne zajęcia. Nic dziwnego, że każdy ma na sobie to, co lubi, bo gdybyś miał jakiś inny strój rodzinny, nie każdy chciałby go nosić publicznie. Nieporozumienia związane z noszeniem przez członków rodziny strojów rodzinnych podczas wyjść zazwyczaj prowadzą do tarć, które szkodzą jej jedności.

Jeśli zdecydujesz się na spersonalizowane skarpety dla swojej rodziny, możesz tego uniknąć. Skarpety są super uniwersalne, ponieważ mogą spełniać wszystkie zachcianki modowe, a jednocześnie nie są natrętne. Kiedy będziesz się dobrze bawić jako rodzina, nosząc spersonalizowane skarpetki, staniesz się rodziną, na którą wszyscy patrzą z podziwem.

Perspektywa biznesowa

skarpety dla firm
skarpety dla firm

Twoja marka musi się wyróżniać.

Żyjemy w świecie, w którym towary markowe składają się głównie z t-shirtów, parasoli, czapek i prawie żadnych skarpetek. Jeśli oferujesz niestandardowe skarpety jako znak rozpoznawczy Twojej marki towary, można wyróżnić się spośród wszystkich innych marek na rynku. Klienci zazwyczaj wolą być kojarzeni z markami, które się wyróżniają, niż z tymi, które do nich pasują. Ludzie szybko zauważą, że Twoja firma ma unikalny sposób robienia rzeczy i będą do Ciebie lecieć, aby zdobyć kawałek tej unikalności.

Doskonałe narzędzie marketingowe

Większość ludzi jest dość konserwatywna, jeśli chodzi o publiczne głoszenie swoich poglądów. W rezultacie większość firm, które oferują swoje towary w innych opcjach, takich jak t-shirty, sprawia, że nosi je tylko około połowy odbiorców. Z drugiej strony, skarpety są bardziej subtelne, ale łatwo zauważalne. Możesz oczekiwać, że Twoi klienci będą mieli więcej czasu na noszenie skarpetek z Twoją marką w miejscach publicznych niż w przypadku innych rodzajów towarów.

Bezproblemowa personalizacja

Nie jest tajemnicą, że ludzie mają różne typy budowy ciała. To, co dla jednej osoby może mieć rozmiar XXL, dla innej może mieć rozmiar M lub S i na odwrót. Jeśli produkujesz inne rodzaje towarów, będziesz musiał wykonać nieskończoną liczbę personalizacji dla różnych typów ciała, chyba że chcesz pominąć część swoich klientów.

Może to sprawić, że koszt dostosowania do indywidualnych potrzeb przewyższy spodziewane korzyści, co sprawi, że całe przedsięwzięcie stanie się przedsięwzięciem o sumie zerowej. Z drugiej strony, posiadając tylko trzy rozmiary skarpet, prawdopodobnie każdy dorosły człowiek na świecie będzie w stanie dopasować je do swoich potrzeb. Bezproblemowe dostosowanie do potrzeb klienta oznacza, że z łatwością będziesz w stanie sprostać jego wymaganiom.

Produkcja na żądanie

Skarpety produkuje się znacznie łatwiej niż inne rodzaje towarów. Oznacza to, że możesz polegać na produkcji na żądanie, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów. W rezultacie można znacznie obniżyć koszty początkowe, inaczej niż w przypadku innych towarów. Ponadto można cieszyć się szybszym czasem realizacji zamówień. Umożliwi Ci to uzupełnianie zapasów spersonalizowanych skarpet zgodnie ze zmieniającym się popytem. W rezultacie Twoja firma będzie mogła w pełni wykorzystać zmieniające się trendy rynkowe.

Skarpety są ponadczasowe

Trendy w modzie przychodzą i odchodzą, ale skarpety pozostają niezmienne od dziesięcioleci. Dzisiejszy świat jest uzależniony od szybkiej mody. Oznacza to, że jeśli wybierasz inne rodzaje towarów, musisz być na bieżąco z najnowszymi trendami mody, bo inaczej niewiele osób będzie je nosić. Z kolei skarpety, które były modne 10 lat temu, są nadal aktualne, ponieważ w tym czasie nic się w nich nie zmieniło. Jeśli szukasz marketingu marki, który nigdy nie wyjdzie z mody, dopóki się nie zużyje, skarpety na zamówienie są właściwym rozwiązaniem.

Łatwiejsze przechowywanie zapasów

Myśląc o kosztach produkcji towarów dla swojej firmy, należy również wziąć pod uwagę koszty ogólne związane z ich transportem i przechowywaniem. Większość innych rodzajów towarów, takich jak kaptury i koszulki, zajmuje dużo miejsca. Oznacza to, że koszty ogólne transportu i magazynowania również będą wysokie. Z kolei skarpety są łatwiejsze w obsłudze, co oznacza, że łatwiej będzie zarządzać zapasami i je przechowywać.

Perspektywa zespołu

Czy jesteś trenerem lub członkiem drużyny w jakimś klubie sportowym? Czy Twój zespół rozważał kiedykolwiek zamówienie skarpet na zamówienie? Drużyny sportowe są bardziej podobne do rodziny, którą się wybiera. Tak więc korzyści płynące z posiadania spersonalizowanych skarpetek dla rodziny przekładają się również na to. Ale jest coś więcej, niż tylko zaznaczanie wielkich okazji i bycie doskonałym prezentem. Oto dlaczego;

Wspaniały motywator

Spersonalizowane koszulki drużynowe" to częsty widok. Jako kierownik drużyny, trener lub kapitan, wymyślenie spersonalizowanych skarpetek może być doskonałym motywatorem dla członków drużyny. Sukces w każdej dyscyplinie sportu zależy od pracy zespołowej. Jeśli wszyscy Twoi zawodnicy założą spersonalizowane skarpetki, wejdą na boisko pewniejsi siebie niż przeciwnicy. Oznacza to, że prawdopodobnie osiągną znacznie lepsze wyniki niż drużyna przeciwna i odniosą więcej zwycięstw.

Wynik końcowy

It’s time to think outside the box – make customized socks your MO as a business and stand out from your competition. As an individual, you can gift your family and friends personalized and expect them to make a meaningful impact. Welcome to the customized socks revolution.

Zostaw komentarz