Polityka zwrotów i refundacji

Przegląd

Nasza polityka refundacji i zwrotów trwa 30 dni. Jeśli od zakupu minęło 30 dni, nie możemy zaoferować Ci pełnego zwrotu lub wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Niestandardowe produkty i pakiet( tag / etykieta ) nie mogą być zwrócone, ale dla uszkodzonych niestandardowych skarpet, możemy zwrócić proporcjonalnie.

Aby zrealizować zwrot, potrzebujemy e-maila z zamówieniem zakupu.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawane są tylko częściowe zwroty:

  • Produkty z widocznymi śladami użytkowania
  • Każdy przedmiot nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje mu części z przyczyn nie wynikających z naszego błędu.
  • Każdy produkt, który został zwrócony po ponad 30 dniach od daty dostawy

Anulowanie zamówienia

Wszystkie zamówienia mogą być anulowane do momentu ich wysłania. Jeśli zamówienie zostało opłacone i chcesz je zmienić lub anulować, musisz skontaktować się z nami w ciągu 12 godzin. Po rozpoczęciu procesu pakowania i wysyłki nie można go już anulować.

Refundacje

Po otrzymaniu zwrotu i sprawdzeniu go, wyślemy Ci wiadomość e-mail z informacją, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu.

Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu określonej liczby dni.

Spóźnione lub brakujące zwroty

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.

Następnie skontaktuj się z firmą obsługującą Twoją kartę kredytową, może minąć trochę czasu zanim Twój zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany.

Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Często jest trochę czasu na przetworzenie, zanim zwrot zostanie zaksięgowany.

Jeśli wykonałeś wszystkie te czynności i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Wymiany

Wymieniamy przedmioty tylko wtedy, gdy są one wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić go na taki sam przedmiot, wyślij do nas e-mail na adres [email protected].

Zwroty przesyłek

Aby zwrócić produkt, podamy w mailu szczegółowy adres zwrotny.

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki za zwrot przedmiotu. Koszty wysyłki są bezzwrotne. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt przesyłki zwrotnej zostanie odliczony od zwrotu.

W zależności od miejsca zamieszkania, czas dotarcia do Ciebie wymienionego produktu może być różny.

Jeśli zwracasz droższe przedmioty, możesz rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub zakup ubezpieczenia przesyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwracany przedmiot.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] w przypadku pytań dotyczących zwrotów i refundacji.