Własne skarpety świąteczne Masowe dla mężczyzn, dzieci, rozmyte, śmieszne, szalone.

 • Minimalne zamówienie na 3 pary
 • Wszystkie skarpety świąteczne są wykonane z wysokiej jakości przędzy bawełnianej
 • Tania cena fabryczna, duże zamówienia na większy rabat
 • Pobierz wirtualną próbkę projektu skarpetek świątecznych w ciągu 24 godzin
 • Czas realizacji 1-4 tygodnie, w zależności od wielkości zamówienia
 • Wybierz szybką międzynarodową przesyłkę ekspresową na cały świat
poprzednie wzory bawełnianych skarpet świątecznych na zamówienie

Własne logo marki Boże Narodzenie skarpety

Dla Twojej marki skarpety na zamówienie mogą pomóc w promocji firmy. Ważne jest to, że w porównaniu z innymi produktami na zamówienie, skarpety są tanie, a ludzie zawsze ich potrzebują. Kompletny proces w naszej fabryce ułatwia dostosowanie skarpet do potrzeb klienta.

Łatwiejszy sposób i niskie MOQ

Stworzyliśmy kompleksowy proces obsługi w zakresie skarpet dostosowanych do potrzeb klienta. Klienci muszą skupić się tylko na skarpetach, nie będąc zakłócanym przez inne rzeczy. Większość pracy jest wykonywana przez nas, bezpłatny projekt, niestandardowe opakowanie, próbki. Skarpety bawełniane to Niskie wymagania dotyczące minimalnej ilości. Można zacząć od 3 par.

3 proste kroki, aby stworzyć własne bawełniane skarpety świąteczne

Zaprojektuj skarpety i wykonaj próbki

Na etapie wstępnym wykonujemy wirtualną makietę próbną na podstawie projektu i opisu klienta. Jeśli wielkość zamówienia przekracza 500 par, wysyłamy próbki.

Nasza fabryka produkuje skarpety luzem

Gdy próbki zostaną potwierdzone, rozpoczniemy proces produkcji skarpetek świątecznych luzem. Wypełnimy wszystko, dzianie, łączenie, wyżywienie, pakowanie, kontrolę jakości.

Wysyłka na adres kraju

Skarpety zostaną wysłane na podany adres w określonym terminie dostawy. W przypadku małych zamówień skorzystaj z dostawy ekspresowej, a w przypadku dużych zamówień - z wysyłki morskiej.

Cena za bawełniane skarpety świąteczne na zamówienie

IlośćMniej niż 50 par51 – 100 pairs101 – 500 pairs501-20002001-10000 Ponad 10000
Cena$14,5 USD$12,5 USD$9.5 USD$6.5 USD$3.5 USDSkontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładną wycenę

Cena ta ma zastosowanie do większości bawełnianych skarpet świątecznych, Więcej procesów produkcyjnych będzie ponosić dodatkowe koszty, takie jak haft, podeszwy gumowe, szycie ... Nie mamy minimalnej ilości spersonalizowanych skarpet świątecznych, ale mniej niż 50 par zamówień trzeba opłaty za wysyłkę.

Miękkie skarpety świąteczne: Możemy produkować niestandardowe miękkie i wygodne luzem rozmyte skarpetki świąteczne, a cena jest niższa niż skarpetki bawełniane, jeśli potrzebujesz po prostu skontaktuj się z nami.

Ile par potrzebujesz? Wyślij swój projekt i uzyskaj wycenę. Skorzystaj z rabatu już dziś!

Pończochy świąteczne styl personalizowany

 • Dodaj w dowolnym miejscu swoje logo, markę, adres URL lub spersonalizowany tekst
 • Można dodać własne wzory
 • Dostępne są setki kolorów
 • Możliwość dostosowania dowolnej długości skarpet świątecznych
 • Możliwość produkcji skarpet w każdym rozmiarze buta
 • Do wykonania skarpetek użyj wysokiej jakości przędzy bawełnianej
 • Możliwość dostosowania opakowania skarpet do potrzeb klienta, dowolny styl
 • Zawsze możemy zaprojektować wirtualną makietę próbną za darmo.

Krótko mówiąc, możemy zrealizować wszystkie opcje personalizacji skarpet świątecznych. Aby zapewnić sprawny i prosty proces dostosowywania, nasz zespół pomocy technicznej jest gotowy w każdej chwili zaprojektować skarpety lub udzielić Ci wskazówek.

Dostosuj styl spersonalizowanych skarpet świątecznych

Opcje wysyłki dla niestandardowych skarpet świątecznych (pończoch)

Możemy wysłać skarpetki do całego świata, i współpracować z światowej sławy wysyłki / ekspresowych firm, i mają więcej rabatów wysyłki. Dla różnych ilości zamówień skarpetek, wybieramy różne metody wysyłki:

 • W przypadku małych zamówień: Mniej niż 5000 par. Zazwyczaj wysłać ekspresem lotniczym, użyj DHL, FedEx, TNT, UPS, ARAMEX ... Po wysłaniu skarpetki, otrzymasz e-mail do śledzenia numeru zamówienia, tak, że zawsze wiesz, gdzie skarpetki są.
 • Duże zamówienia: Ponad 5000 par lub kontenerów. Drogą morską nasze najbliższe porty to port Ningbo i port w Szanghaju.

Jeśli zamówienie jest pilne, możemy wybrać najszybszy sposób dostarczenia go do Ciebie. Możemy również dostosować harmonogram zamówień fabrycznych w przypadku pilnych zamówień, aby zapewnić terminową dostawę skarpet. Wysyłka jest bezpłatna.

Pomysły na świąteczne wzory skarpet

Wybierz odpowiedni kolor

Jaką barwę ma w głowie Boże Narodzenie? Zielony: Niektóre rośliny są jeszcze zielone, przypominając o tym, że mroczna zima minie. Czerwony: Kolor niebiańskiego jabłka lub krwi Jezusa. Złoto: Ciepło i światło w zimnie. Biały: czysty spokój i śnieg. Niebieski: Średniowieczny kolor niebieski oznacza, że coś jest ważne. więcej na stronie Kolory Świąt Bożego Narodzenia.

Użyj tych kolorów, aby nadać świątecznym skarpetom więcej wyrazu.

Wykorzystaj kilka wzorów elementów świątecznych

Mikołaj, choinka, gwiazda pięcioramienna, łoś, worek z prezentami, świąteczne cukierki, rękawiczki, lampion... Kiedy ludzie widzą Twoje skarpety, myślą o Bożym Narodzeniu.

Udekoruj skarpetki wyjątkowymi dodatkami

Ludzie projektują skarpety świąteczne w ten sposób, więc jak mają się wyróżnić? Możesz dodać koronki, hafty i kilka lalek 3D, aby Twój projekt był bardziej wyjątkowy.

Atrakcyjne opakowanie

Wiele osób zabiera świąteczne skarpety na prezenty, a piękne opakowanie jest równie ważne. Pomożemy Ci stworzyć wspaniałe projekty opakowań.

Świąteczne skarpety Mikołaja

Dlaczego warto dostosować bawełnę skarpeta świąteczna?

Ludzie potrzebują skarpetek

Socks are essential to everyone’s clothing. The current trend makes socks a new focus. There are socks that are thrown away every day, which means that people need socks every day. Christmas socks will not only at Christmas, but people will remember them when they need to be worn.

Who doesn’t like a pair of soft and comfortable socks?

Do szycia skarpet używamy wysokiej jakości przędzy bawełnianej, która dopasuje się do Twoich stóp i jest wystarczająco miękka. Na Boże Narodzenie będzie to popularny prezent.

Pięknie zapakowane skarpety świąteczne będą najlepszym prezentem

Don’t let your Christmas socks become ordinary, customize a unique Christmas package with blessings. Unique gifts for your friends and family.

Najlepszy upominek dla skarpetek z logo Twojej firmy

Podaruj współpracującym z Tobą klientom na święta skarpety z Twoim logo.

Spersonalizuj swoje świąteczne skarpety, zaczynając od jednej pary

Zaprojektuj swoje skarpety i opakowania - za darmo, szybki obrót. Czy jesteś gotowy, aby dostosować skarpety świąteczne do swoich potrzeb? Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać rabat.