Özel Beyzbol Üzengi Çorapları Logonuz veya Takım Adınızla

Minimum sipariş miktarı yok!

Logo, çizgiler, takım adı, numaralar ekleyin

Kemer desteği, nefes alabilen file teknolojisi

Özelleştirilmiş etiket ve ambalaj mevcuttur

Naylon ve lastikli dayanıklı çoraplar

Her boyut için özelleştirilebilir

Dünya çapında doğrudan chape fiyatıyla üretilmiştir.

özel beyzbol çorabı fabrikası yapmak

Neden özel yapım beyzbol çoraplarına ihtiyacınız var? Beyzbol en sıcak oyun sporlarından biridir, zaferi etkileyen birçok faktör vardır, bunlardan biri de ayaklardaki çoraplardır. Takımınızı veya kulübünüzü öne çıkarmak için logolu çoraplar. Sadece iş yapıyorsanız, bu popüler sporda büyük bir iş fırsatı var. Erkek, kadın, çocuk için üzengi beyzbol çorapları, çizgili beyzbol çorapları, elit beyzbol çorapları ve her beden yapabiliriz.

Beyzbol çoraplarını özelleştirmek için 3 basit adım

Beyzbol çorapları tasarlayın ve numuneler yapın

Çoraplarınızı tasarlayın veya tasarımcılarımızın yardım etmesine izin verin, tasarım sürecini hızlandırmak için ücretsiz maketler sunuyoruz. Tasarım önemlidir, ayrıntıları teyit edeceğiz.

Toplu üretim çoraplar

Çorap fabrikamız İhtiyacınız olan miktara göre çorap üretir ve aynı zamanda üretim sırasında eksiksiz bir kalite kontrolü yapar.

Ülkenize veya şirketinize gönderim

Ayrıntılı adresinize ihtiyacımız var ve dünya çapında indirimli fiyatlarla gönderi yapabiliriz. Müşteriler ayrıca kendi nakliye şirketlerini de belirleyebilirler.

Hangi tarz beyzbol üzengi çorapları özelleştirilebilir?

Özel beyzbol topu logolu çoraplar, marka, web sitesi URL'si herhangi bir yerde.

İhtiyacınız olan renkleri özelleştirin.

Tasarımlarınızı, çizgilerinizi, logolarınızı, desenlerinizi ekleyin

Beyzbol çorabı üzengi stili ve genel stil.

Çorapların uzunluğu.

Çocuklar, kadınlar ve erkekler için farklı boyutlarda çoraplar özelleştirilebilir. Ya da ihtiyacınız olan başka bir beden.

Yarn use polypropylene, nylon, elastic, and Lycra spandex. Can’t use cotton to make sports socks.

Sadece örme beyzbol spor çorapları üretiyoruz, süblimasyon baskı teknolojisini kullanmayacağız, çünkü basılı desen yıkanacak.

Bunun da ötesinde, geleneksel olarak ihtiyaç duyulan herhangi bir beyzbol çorabı üretebileceğimizden eminiz, sadece bize fikrinizi anlatmanız yeterli.

beyzbol çorapları özel seçenek

Beyzbol çorapları miktar gereksinimi

Genel olarak, minimum 300 çift beyzbol üzengi çorabı özel. Birden fazla tasarımınız ve boyutunuz varsa, siparişi gerçek duruma göre düzenleyebiliriz. Kesin değil, yeterli zamanımız olduğunda, yine de daha az sayıda çorap üretebiliriz. Bize ulaşın şimdi, siparişinizi fabrikamızda planlayın.

Özel beyzbol çorapları gönderimi

Tüm dünyaya çorap gönderebilir ve dünyaca ünlü nakliye / ekspres şirketleri ile işbirliği yapabilir ve daha fazla nakliye indirimine sahip olabiliriz.

Küçük Siparişler İçin: 5000 çiftten az. Genellikle hava ekspres gönderin, DHL, FedEx, TNT, UPS, ARAMEX kullanın ... Çorapları gönderdikten sonra, sipariş takip numarası için bir e-posta alacaksınız, böylece çorapların nerede olduğunu her zaman bilirsiniz.

Büyük siparişler: 5000 çiftten fazla veya konteyner. Deniz yoluyla, en yakın limanlarımız Ningbo Limanı ve Şangay Limanı'dır.

Acil bir siparişiniz varsa, fabrika programını sizin için ayarlayabiliriz. Ek bir maliyet yoktur, sadece kesin teslimat tarihini bize bildirin.

Neden logo / marka beyzbol çoraplarını özelleştirmelisiniz?

İnsanların beyzbol takımınızı ve kulübünüzü hatırlamasını sağlayın

Beyzbol eldivenleri, kasklar, formalar, hepsi kulüp logonuz için özelleştirildi, peki hala sıradan beyzbol üzengi çorapları mı giyiyorsunuz? Özel logo desenlerine sahip beyzbol çorapları takımın daha bütünleşik görünmesini sağlar. Topa vurun, üssü çalın, topu yakalayın, hareket edin, çorap ayakla birlikte hareket edecek ve dizin altında çorap için yer var! Şimdi beyzbolu benzersiz kılın ve takımın gururunu gösterin.

İyi bir iş fikri

Hiç şüphe yok ki beyzbol sporları dünyadaki en popüler sporlardan biridir. Her ortaokul ve üniversitenin bir beyzbol kulübü vardır. Her yıl dünyanın dört bir yanında beyzbol maçları düzenlenir ve birçok insan bu spor için deli olur. Bu sporla kaç kişinin ilgilendiğini ve her gün kaç kişinin beyzbol sahasında koştuğunu bilmenize imkan yok.

Bilmeniz, beyzbol çorapları satmanız ve şirketinizin mağaza logosunu özelleştirmeniz gerekir. Bu sporun modası geçmeyecek ve beyzbol çorapları her gün tüketiliyor ve insanların bunları sık sık değiştirmesi gerekiyor.

Markanızı genişletin

Spor malzemeleri ve kıyafetleri satan bir spor ürünleri şirketiniz veya mağazanız varsa, beyzbol çoraplarını mağazanıza eklemenin zamanı gelmiştir.

En iyi özel hediye

Ana işiniz sporla ilgili türev çalışmalar yapmak. Kendi logolu beyzbol çoraplarınızı özelleştirmeyi deneyebilir ve bunları beyzbol oyuncularına ve takımlarına verebilirsiniz. Çoraplarınızı giydiklerinde markanız bilinecektir.

Beyzbol üzengi çorabı malzemesi

Spor çorapları polipropilen, naylon, elastik ve Lycra spandeksten yapılır ve üzengi çorapları da istisna değildir. Beyzbol oyuncuları genellikle şiddetli bir şekilde hareket eder ve koşar, bu da çorapların ayakkabılara sürtüneceği ve kolayca zarar göreceği anlamına gelir, bu nedenle daha dayanıklı malzemelere ihtiyaç vardır.

Özel beyzbol çoraplarımızın üretim süresi nedir?

Çoğu sipariş 5-15 gün içinde tamamlanabilir

Özel beyzbol çorabı siparişim için minimum miktar nedir?

Minimum 300 çift özel çizgili beyzbol çorabı.