Neden Özel Logolu Çoraplar ve En İyi Uygulama

Ortalama bir yıl kaybettiğimizi biliyor muydunuz? 1.3 çorap a month? That’s around 15 socks a year, and 1,264 socks over a lifetime. Because, we do lose so many socks, and the ones we don’t lose eventually need replacing, it opens up a market for businesses in socks. 

Çoraplar kulağa çok heyecan verici gelmeyebilir, ancak doğru çoraplar çok eğlenceli olabilir ve aynı zamanda yürüyen bir reklam olabilirler. Özel logolu çorap dünyasını keşfetmek işletmeniz için faydalı olabilir. 

Nasıl yapılacağını öğrenmeye hazır mısınız? Şirketiniz için özel çorap tasarlama hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenmek için okumaya devam edin. 

Neden Özel Çoraplar? 

Bir işletme olarak özelleştirebileceğiniz pek çok şey var. Neden logolu özel çoraplara bakmalısınız? 

We could stick with your customers will love it; however, it goes beyond that. Your customers might never see the socks; maybe, you’re getting them for your employees. 

There are components of both elements, and it’s necessary to consider the different angles. 

Pazarlama Aracı

Hiç ticari fuarlara gittiniz mi? Standlar arasında dolaşırken birçok bedava ve eşantiyon görürsünüz ve bunun iyi bir nedeni vardır. Etrafında Yüzde 52 Bir ticaret fuarına katılan insanların 'ı, ücretsiz bir hediye veya eşantiyon varsa bir standa girme olasılığı daha yüksektir. 

Logolu kalemler ve diğer standart ürünler veren diğer şirketlerle aynı yolu izlemeyi seçebilirsiniz. Ancak, gerçekten öne çıkmak istiyorsanız şunları yapmanız gerekir çorapları logonuzla özelleştirin. Bu, potansiyel müşteriler yaratabilecek benzersiz bir freebie olacaktır. 

Ayrıca, özel çoraplarınızdan bir çift alan her kişi yürüyen bir reklam haline gelir. Çoraplar, onlar uzaklaştıktan sonra bile şirketinizi tanıtmaya devam edecektir.

Ayrıca, potansiyel müşteri adaylarınıza çoraplarını her giydiklerinde şirketinizi hatırlatmaya da hizmet edeceklerdir. 

Çalışan Morali

Çoraplar çalışanlarınız için de mükemmel bir hediye olabilir. Çoraplar hem işlevseldir hem de doğru özel tasarımla eğlenceli olabilirler. Çoraplar, çalışanlarınıza onları önemsediğinizi hatırlatacaktır. 

Ayrıca, çalışanlarınıza hediye vermenin faydaları da vardır. Bir hediye motive edebilir ve morali yükseltebilir. Ayrıca ekibinizin kendini değerli hissetmesine ve üretkenliğin artmasına yardımcı olabilir. 

Çorap Satışı

Özel çorapları bir pazarlama aracı veya çalışanlar için bir hediye olarak kullanmak harikadır. Ancak, mağazanızda özel çorap satmayı da tercih edebilirsiniz. 

Bunu yapmak size sadece para kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda markanızın adını da duyuracaktır. İnsanlar çorapları ve tasarımı gördükçe, şirketiniz için görünürlük yaratır ve müşterileriniz bunları giymeyi sevecektir. 

Özel Çorap Tasarımında En İyi Uygulamalar

Özel çorap sipariş etmeye hazır mısınız? Şirketiniz için tasarladığınız çoraplardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bazı özel çorap tasarım ipuçlarımız var. 

Hedef Kitlenizi Düşünün

Çoraplarınızla kime ulaşmayı umuyorsunuz? Hedefiniz X kuşağıysa, çoraplarınızın o yaştaki insanlara hitap etmesini istersiniz. Özel baskılı çoraplar bu kitle için mükemmel bir seçimdir. 

Hedefiniz her gün ofislerde çalışan insanlarsa, istedikleri şey çok daha farklı olabilir. Bu hedef için özel bir elbise çorabı tercih edilebilir. 

Or, maybe you’re getting a gift for nurses in a hospital. Custom fuzzy socks that they can use at home to relax would be a great choice. 

Şunları göz önünde bulundurun çoraplarin amaci ve bu hedef kitleye en iyi şekilde nasıl ulaşabilecekleri. 

Boyutu Düşünün

Beden söz konusu olduğunda tüm çoraplar eşit yaratılmamıştır. Seçenek sunmak istiyorsanız, iyi bir beden seçimi yaptığınızdan emin olun. 

If you’re looking for custom socks for kids, this will be even more important. However, if your custom socks are for adults, you can choose to get socks that are one size fits all. 

Uzunluğu Düşünün

Çoraplarınız şu şekilde sipariş edilebilir çeşitli uzunluklarda. Çorapların amacına bağlı olarak birden fazla seçeneğe sahip olmayı tercih edebilirsiniz. 

özel logolu çorap boy seçenekleri̇
özel logolu çorap boy seçenekleri̇

For example, for baseball socks, you would want a mid-calf or over-calf sock. However, if you’re getting socks for women who wear dress socks, you might want a no-show sock that they can wear inside their flats or heels. 

Yerleştirme Anahtardır

Özel çoraplarınızı tasarlarken, grafiklerin yerleştirilmesi çok önemlidir. Bir çorabın manşetine ayrıntılı grafikler yerleştirmemelisiniz. 

If the cuff of the sock is ribbed then it will hide details from your design. However, even if the sock isn’t ribbed the cuff will be stretchy this can affect the appearance of the graphic. You can put a simple graphic or logo on the cuff though. 

Don’t put your design on the heel or toe either. Instead, use solid colors for the heel or toe. 

Çorap Özel Logo Konumu
Çorap Özel Logo Konumu

Renklerinizi Akıllıca Seçin

You want the socks you design to be fun and colorful. However, you don’t want them to stick out like a sore thumb. Limit the number of colors you use. 

In addition, make sure the colors you choose go well together. If you’re not wise with your colors, the socks will end up stashed in the back of a drawer. 

Yüksek Kaliteli Bir Görsel Kullanın

İstediğiniz tasarıma karar verdikten sonra, görüntünün yüksek kaliteli olduğundan emin olun. Bilgisayar ekranınızda bulanık görünüyorsa, çoraplara basıldığında da bulanık olacaktır. 

Özel Logolu Çoraplarla Eğlenin

Custom logo socks can help you stand out with your customers and employees. They’re a walking advertisement for your brand, and it’s something your target audience can actually use. 

Ancak, doğru şirketten sipariş verdiğinizden emin olmanız ve tasarım konusunda akıllıca kararlar vermeniz gerekir. Çorap dünyasına adım atmaya hazır mısınız? 

Toptan özel logolu çoraplarımız var ve mükemmel çifti tasarlamanıza yardımcı olmak isteriz. Bugün bize ulaşın Yardım için.