Etykieta/karton/opakowanie Przewodnik po makietach skarpet

Przed rozpoczęciem pracy z przewodnikiem po szablonach etykiet/ kartonów/ opakowań należy pobrać plik szablonu.

Skompletowane skarpety należy zapakować. Aby nie tracić czasu, przygotowaliśmy dla klientów ogólny szablon opakowania skarpetek, zawierający etykietę, plastikowe torby i kartony. Na podstawie szablonu można szybko zaprojektować własne opakowanie. Nie trzeba się spieszyć z tworzeniem projektu opakowania, ponieważ będziemy musieli go użyć dopiero po wyprodukowaniu skarpetek. Jeśli klienci nie mają specjalnych wymagań dotyczących opakowań, zastosujemy opakowania domyślne, a o dokładnych planach pakowania będziemy się z nimi komunikować.

Jeśli potrzebujesz pomocy, aby dostosować swoje ulubione skarpety do własnych potrzeb, przeczytaj Przewodnik po skarpetkach na zamówienie.

Ten szablon jest tylko ogólnym szablonem dla większości skarpet. Jeśli potrzebujesz specjalnego opakowania, proszę kontakt z nami do pomocy.

Przed rozpoczęciem pracy należy przygotować następujące elementy:

  • Pobierz wzór opakowania na skarpety (na górze strony)
  • Upewnij się, że AI jest zainstalowane w komputerze i że wiesz, jak z niego korzystać.
  • Sieć może być także potrzebna do wyszukania numeru koloru.
  • Myślenie i cierpliwość

Zacznij, gdy wszystko jest gotowe

1.Wybierz pakiet, którego potrzebujesz

Spośród czterech rodzajów opakowań, które przygotowaliśmy, wybierz to, czego potrzebujesz. Zazwyczaj wybierane są opakowania z etykietami i kartonowe lub worki plastikowe i opakowania kartonowe.wybierz swój szablon opakowania na skarpety

wybierz swój szablon opakowania na skarpety

2.Modyfikacja projektu graficznego

W folderze z projektem etykiety znajdują się dwa pliki: "Flat Design" i "Design Preview". Płaski projekt wygląda następująco:płaski wzór etykiety na skarpety

płaski wzór etykiety na skarpety

Wyraźnie zaznaczyliśmy różne części i możesz zacząć projektować zgodnie z tymi oznaczeniami.

Dla torby i kartonu istnieje tylko jeden plik o nazwie "Flat Design". Projekt torby jest łatwy do zrozumienia, ma tylko dwa kąty: przód i tył. W przypadku kartonu nie ma obecnie możliwości uzyskania idealnego podglądu pod różnymi kątami, ale będziemy go aktualizować, jeśli w przyszłości znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

worek na skarpety płaski wzór
worek na skarpety płaski wzór
projekt płaskiego kartonu
projekt płaskiego kartonu

3.Efekty podglądu (dla pakietu etykiet)

W przypadku projektowania etykiet można najpierw zapisać "Projekt płaski", a następnie wyświetlić odpowiedni plik "Podgląd projektu", aby zobaczyć podgląd opakowania pod różnymi kątami, jak pokazano poniżej.Etykieta skarpety Efekty podglądu

Etykieta skarpety Efekty podglądu

W podglądzie można zobaczyć przednią i tylną stronę opakowania etykiety. Jeśli będziesz kontynuować wprowadzanie zmian w projekcie, podgląd będzie aktualizowany i pokaże nowe projekty (czasami może jednak wystąpić opóźnienie w aktualizacji, jeśli tak się stanie, wystarczy ponownie otworzyć plik "Podgląd projektu" lub odczekać chwilę).

Kilka wskazówek, na które warto zwrócić uwagę:

  • Kolor: Jeśli używasz kolorów Pantone lub innych kart kolorów, podaj numer koloru i dokładną kartę koloru.
  • Liczba: W przypadku większej liczby wzorów opakowań prosimy o wyróżnienie ich numerami.
  • Eksportuj plik pdf: "Podgląd projektu" zawiera wszystkie szczegóły, więc postaraj się wysłać go do nas w wersji pdf, abyśmy mogli go zmodyfikować.

Udostępniamy również kilka szablonów opakowań jako punkt odniesienia, które można znaleźć na stronie tutaj.

Szablony te są wystarczające dla większości osób, ale jeśli potrzebny jest lepszy projekt, konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalnego projektanta. Ten szablon jest tylko prosty, możesz go modyfikować w dowolny sposób, możesz też użyć własnego szablonu, ale musisz jasno określić swoje wymagania.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące skarpetek/projektu opakowania, prosimy kontakt z nami.

Zostaw komentarz