Własne skarpety baseballowe Z Twoim logo lub nazwą drużyny

Brak minimalnej ilości zamówienia!

Dodaj logo, paski, nazwę drużyny, numery

Podparcie łuku, technologia oddychającej siatki

Dostępne są niestandardowe etykiety i opakowania

Wytrzymałe skarpety z nylonu i elastanu

Możliwość dostosowania do każdego rozmiaru

Wyprodukowano bezpośrednio chape cena dostawy na cały świat.

produkcja niestandardowych skarpet baseballowych fabryka

Dlaczego potrzebujesz skarpet baseballowych na zamówienie? Baseball to jedna z najgorętszych dyscyplin sportowych. Na zwycięstwo wpływa wiele czynników, a jednym z nich są skarpety na nogach. Skarpety z logo wyróżniają drużynę lub klub. Jeśli zajmujesz się tylko biznesem, w tym popularnym sporcie istnieją ogromne możliwości biznesowe. Możemy wykonać skarpety baseballowe ze strzemiączkiem, skarpety baseballowe w paski, elitarne skarpety baseballowe, w każdym rozmiarze, dla mężczyzn, kobiet, dzieci.

3 proste kroki do personalizacji skarpet baseballowych

Zaprojektuj skarpety baseballowe i wykonaj próbki

Zaprojektuj swoje skarpety lub skorzystaj z pomocy naszych projektantów. Udostępniamy bezpłatne makiety, aby przyspieszyć proces projektowania. Projekt jest ważny, potwierdzimy szczegóły.

Skarpety do produkcji masowej

Nasza fabryka skarpet produkuje skarpety w ilości zależnej od potrzeb klienta, a jednocześnie przeprowadza pełną kontrolę jakości podczas produkcji.

Wysyłka do kraju lub firmy

Potrzebujemy Twojego szczegółowego adresu i możemy wysłać go na cały świat po obniżonych cenach. Klienci mogą również określić własną firmę wysyłkową.

Jakiego rodzaju skarpety baseballowe mogą być dostosowane do potrzeb klienta?

Własna piłka baseballowa skarpety z logomarkę, adres URL strony internetowej w dowolnym miejscu.

Dostosuj kolory do swoich potrzeb.

Dodaj swoje wzory, paski, loga, desenie

Strzemiona do skarpet bejsbolowych i styl ogólny.

Długość skarpetek.

Różne rozmiary skarpet mogą być dostosowane do potrzeb dzieci, kobiet i mężczyzn. Możesz też wybrać dowolny inny rozmiar.

Yarn use polypropylene, nylon, elastic, and Lycra spandex. Can’t use cotton to make sports socks.

Produkujemy tylko dziane skarpety sportowe baseballowe, nie będziemy używać technologii druku sublimacyjnego, ponieważ nadrukowany wzór zostanie zmyty.

Co więcej, jesteśmy pewni, że możemy wyprodukować dowolne konwencjonalnie wymagane skarpety baseballowe, wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł.

skarpety baseballowe opcja indywidualna

Skarpety do baseballu - wymagania ilościowe

Ogólnie rzecz biorąc, minimum 300 par skarpet baseballowych strzemiączek niestandardowych. Jeśli masz wiele wzorów i rozmiarów, możemy zorganizować zamówienie zgodnie z rzeczywistą sytuacją. Nie jest pewne, gdy mamy wystarczająco dużo czasu, możemy nadal produkować mniejszą liczbę skarpet. Skontaktuj się z nami teraz zaplanuj zamówienie w naszym zakładzie.

Wysyłka skarpet baseballowych na zamówienie

Możemy wysyłać skarpety na cały świat, współpracujemy ze znanymi na całym świecie firmami wysyłkowymi i mamy więcej zniżek na wysyłkę.

W przypadku małych zamówień: Mniej niż 5000 par. Zazwyczaj wysłać ekspresem lotniczym, użyj DHL, FedEx, TNT, UPS, ARAMEX ... Po wysłaniu skarpetki, otrzymasz e-mail do śledzenia numeru zamówienia, tak, że zawsze wiesz, gdzie skarpetki są.

Duże zamówienia: Ponad 5000 par lub kontenerów. Drogą morską nasze najbliższe porty to port Ningbo i port w Szanghaju.

Jeśli masz pilne zamówienie, możemy dostosować harmonogram pracy fabryki do Twoich potrzeb. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami, wystarczy, że poinformujesz nas o dokładnej dacie dostawy.

Dlaczego warto dostosować skarpety baseballowe z logo / marką?

Niech ludzie pamiętają o Twojej drużynie baseballowej i klubie

Rękawice baseballowe, kaski, mundury - wszystkie te elementy są dostosowane do logo Twojego klubu, więc czy nadal nosisz zwykłe skarpety baseballowe? Skarpety baseballowe ze specjalnymi wzorami logo sprawiają, że drużyna wygląda na bardziej zintegrowaną. Uderzasz piłkę, kradniesz bazę, łapiesz piłkę, ruszasz się, skarpetka będzie poruszać się razem ze stopą, a poniżej kolana jest miejsce na skarpetkę! Teraz spraw, aby baseball był wyjątkowy i pokaż dumę z drużyny.

Dobry pomysł na biznes

Nie ma wątpliwości, że baseball sport są jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Każde gimnazjum i uniwersytet ma swój klub baseballowy. Co roku na całym świecie odbywają się mecze baseballowe, a wielu ludzi ma na tym punkcie bzika. Nie masz pojęcia, ile osób uprawia ten sport i ile osób codziennie biega po boisku baseballowym.

Musisz wiedzieć, sprzedawać skarpety baseballowe i dostosować logo sklepu firmowego. Ten sport nie będzie przestarzały, a skarpety baseballowe są spożywane codziennie i ludzie muszą je często zmieniać.

Rozszerzaj swoją markę

Jeśli prowadzisz firmę lub sklep z artykułami sportowymi, w którym sprzedajesz sprzęt i odzież sportową, nadszedł czas, aby dodać do oferty skarpety baseballowe.

Najlepszy prezent okolicznościowy

Twoja główna działalność to pochodne prace związane z uprawianiem sportu. Możesz spróbować dostosować skarpety baseballowe z własnym logo i podarować je graczom i drużynom baseballowym. Gdy będą oni nosić Twoje skarpety, Twoja marka będzie znana.

Materiał, z którego wykonane są skarpety do baseballu

Skarpety sportowe są wykonane z polipropylenu, nylonu, elastanu i spandexu Lycra, a skarpety do strzemion nie są tu wyjątkiem. Gracze w baseball często poruszają się i biegają gwałtownie, co oznacza, że skarpety ocierają się o buty i łatwo ulegają uszkodzeniom, dlatego potrzebne są bardziej wytrzymałe materiały.

Jaki jest czas produkcji naszych niestandardowych skarpet baseballowych?

Większość zamówień może być zrealizowana w ciągu 5-15 dni.

Jakie są minimalne wymagania dla mojego zamówienia na skarpety baseballowe?

Minimum 300 par skarpet baseballowych w paski.