Resimli Özel Köpek Çorapları, Yeni hotspot!

Özel çoraplar? Belki de zaten çok şey biliyorsunuz, birçok moda çorap doygunluğa yakın ve rekabet şiddetli. Artık yeni bir yönünüz olduğuna göre, bunu yakalamak başarı için bir fırsat olabilir.

Resimli Özel Köpek Çorapları, Yeni hotspot!
Resimli Özel Köpek Çorapları

For dog lovers, cute dogs have always been their family. What kind of gift can impress them? Some day, someone had a whim and printed a picture of the dog on the sock. Since then, all the dog owners have been crazy. If you haven’t heard of custom dog socks yet, you may be missing millions.

Peki, köpek çoraplarını nasıl özelleştirirsiniz?

Özel köpek çorapları genellikle boyalı süblimasyon baskılı çoraplardır. Tasarım önce yüksek sıcaklık ve yüksek basınçtan geçerek özel mürekkeple kağıda basılır. Süreç süblimasyon bilimini kullanır ve nihai desen çoraplara aktarılır. Çoraplarınız bu şekilde oluşturulur.

Avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Printed socks are rich in color (knit socks are usually limited to 6 colors) and hardly limit creation. But it can only be created with polyester material, which is due to technical limitations, and we can’t break it now.

Polyester iplik genellikle spor çoraplarında bulunur, aşınmaya dayanıklı ve güçlüdür. Ancak uzun süre giyilmesi ayağın kokmasına neden olabilir.

Köpek çorapları nerede özelleştirilir?

Toplu köpek çoraplarını özelleştirirseniz, tam bir baskılı çorap üretim sürecimiz var. Ancak, baskı çoraplarının minimum sipariş miktarının 200 çift / boyut olduğunu kabul ediyoruz. İyi iletişim ve yüksek kalite sağlıyoruz.

 

Özel çoraplar için daha faydalı makaleler:

Özel Çorap Seçenekleri

Çorap Illustrator/Photoshop Tasarım Mockup Kılavuzu

Geçmiş Çorap Tasarımı

özel etiket/paket için:

Özel Çorap Paketi (Etiket/Karton/Çanta) Kılavuzu

El Çizimi Etiket/Karton/Paket Şablon Kılavuzu

ücretsiz indir:

Ücretsiz İndirme Merkezi

Bir Yorum Bırakın