Hlavní důvody, proč začít vyrábět ponožky na zakázku

I’m sure you’ve noticed náhlá obliba ponožek už nějakou dobu. Ano, jak jste slyšeli: ponožky jsou v módě a zůstávají.. Right now, I’m sure you’re wondering how it’s possible for a garment that’s so common and barely visible, suddenly to be in fashion and everyone to want it. And the answer is this: it’s not about wearing ordinary socks, it’s about wearing personalized socks. Čím jsou originálnější a zábavnější, tím lépe!

You’re still unclear as to why you should already have a pair of ponožky se sublimačním potiskem? Níže uvádíme několik nejlepších důvodů, proč by vaše rodina, přátelé, a dokonce i vaše společnost měli vážně uvažovat o pořízení páru těchto ponožek.

Chcete vědět víc? Zapište si to!

Ponožky jsou užitečné a nezbytné

Ve skříni je vždy místo na ponožky
Ve skříni je vždy místo na ponožky
zdroj:http://martinfamilymoments.blogspot.com/

It seems obvious, but a good reason to consider buying a sock is that we need them! Most of the year we wear closed shoes and we have to put on some socks; most of which are monochromatic and quite bland, let’s be honest.

Proto není špatný nápad zkusit věnovat část nákupního odpoledne hledání originálních a originálních produktů. přizpůsobitelné ponožky. Vylepší všechny naše vzhledy a ponožky už nebudou nudným oděvem.

Perfektní vánoční dárek

Na Vánoce nikdy nezapomeňte na ponožky
Never forget “socks” at Christmas
Foto: Arthur Brognoli z Pexels

Máte skvělou rodinu, která na Vánoce ráda dostává stejné dárky? A pokud místo hledání přizpůsobivých vánočních svetrů, které nikdo nikdy nebude nosit, přemýšlíte o nákupu pro celou rodinu nějakých. personalizované ponožky se všemi vašimi jmény? Určitě je to originální a velmi vtipný dárek; a alespoň u ponožek si můžete být jisti, že je budou nosit více než jednou.

Besides, we now live in the digital age of Instagram and Facebook, where one Christmas is not the same if there are not thousands of family photographs to prove it. What a better family photograph than one in which you all show up wearing your matching socks? I’m sure you’ll love it!

Marketingová strategie

V posledních letech začalo mnoho společností používat ponožky jako součást svého merchandisingu. Je běžné, že zaměstnanci nosí trička a kalhoty, které odpovídají logu a designu značky, ale projít s nohama?

Without a doubt, if your employees wear original and eye-catching socks with your brand’s slogan, it will attract the attention of any customer. This simple strategy will bring strength to our brand, making it much more popular and easy to remember among customers. Because T-shirts and hats with logos have been seen everywhere, but socks? That’s what being original is!

Můžeme být oporou

Můžeme být solidární Hromadné ponožky jsou perfektní obchodní marketingovou strategií, ale jsou ještě lepší, pokud chceme provést solidární akci. Použití ponožek ve prospěch neziskové organizace je dokonalou alternativou, protože prostřednictvím něčeho tak jednoduchého, jako je pár ponožek, můžeme povzbudit tisíce zákazníků, aby přispěli na naši věc.

We can create fully customized socks for the cause, that is, we can make them with dog bones if we want to collaborate with an animal protector or with children’s toys if we want to help a children’s canteen to fight hunger; the options are endless.

Through a simple gesture like giving away socks, a basic clothing item for anyone, we can perform a solidarity action and help others. It’s all about the perks.

Pomozte nám definovat naši osobnost

Our socks will be as unique as we are. You have never heard that phrase that says: “Clothes are our personality dressed for a party”? Well, with socks it’s the same.

If we’re wearing animal socks, we’re saying who we are; if we’re wearing video consoles, too. No matter what design we decide to create, we will always be reflecting who we are and what we want the world to know about it.

Na druhou stranu barevné ponožky plné kreseb vždy dodají našemu vzhledu barevný nádech. Pokud se chcete odlišit, značkové ponožky jsou to, co jste hledali.

Možnost podnikání

If you’re looking for new ways to passively generate revenue, pre-sale personalized socks can be your best business option. The process to carry it out is very simple; as long as we have good previous knowledge about online sales and social media marketing.

Nejdříve je třeba vybrat dobrou značku personalizovaných ponožek a vybrat ty ponožky, které se nám nejvíce líbí a o kterých si myslíme, že by se mohly dobře prodávat. Poté vytvoříme e-mailový marketingový seznam, pomocí kterého budeme potenciálním zákazníkům posílat odkazy na různé ponožky, které jsme vybrali.

Poté budeme muset pouze čekat a zapisovat žádosti, které nám budou předloženy. Nebudeme předem vědět, zda byl investován nějaký dolar, budeme žádat pouze o ty, o kterých víme, že byly prodány; je to v každém ohledu vítězná sázka.

Ušetříte za ponožky

It may seem a ridiculous reason but it is real. How many pairs of socks do you buy a year? You probably don’t keep score, but there must be plenty. When you decide to invest your money in socks made entirely to your liking, their quality will be superior.

Velké značky značkových ponožek si dávají záležet na výrobě kvalitních a trvanlivých oděvů; bylo by neetické vytvořit ponožky na míru a nenosit je déle než tři měsíce. Pokud tedy chcete mít oblíbené ponožky, které vás budou dlouho doprovázet při všech vašich dobrodružstvích, bude pro vás nejlepší volbou toto.

Máte stále pochybnosti o všech výhodách ponožek na míru? Není pochyb o tom, že tato nová móda přišla a časem nebude nikdo, kdo by nechtěl mít ve svém šuplíku ponožky na míru. A co vy, už máte ty své?

oksox může usnadnit výrobu ponožek na zakázku, stačí nás kontaktovat.

Zanechat komentář